Rəşad Sadıqov erom Boatenqlə eyni siyahıda
"Avro-2016"nın hər bir matçında 90 dəqiqə sahədə mübarizə aparan futbolçuların siyahısı bəlli olub.
Stadium.az xəbər verir ki, 21 futbolçunun qeyd olunduğu siyahıda millimizin kapitanı Rəşad Sadıqov da yer alıb:
1. Qrzeqorz Kruçovyak - Polşa
2. Lars Gerson - Lüksemburq
3. Karol Mets - Estoniya
4. Kristian Fuks - Avstriya
5. Draqoş Qriqore - Rumıniya
6. Loren Jens - Lüksemburq
7. Con O'şi - İrlandiya
8. Yozef Çipolina - Cəbəllütariq
9. Jerom Boatenq - Almaniya
10. Florian Kleyn - Avstriya
11. Vyaçeslav Şevçuk - Ukrayna
12. Vlad Çiriçeş - Rumıniya
13. Liam Ualker - Cəbəllütariq
14. Bostyan Sezar - Sloveniya
15. Raqnar Siqurdsson - İslandiya
16. Marios Antoniades - Kipr
17. Yan Vertongen - Belçika
18. Kris Gunter - Uels
19. Rəşad Sadıqov - Azərbaycan
20. Eşli Uilyams - Uels
21. Andrey Agius - Malta
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |