"Qəbələ" - AZAL: HEYƏTLƏR
Premyer Liqanın X turu çərçivəsində keçiriləcək "Qəbələ" - AZAL matçının start heyətləri bəlli olub.
“Qəbələ”: 22. Dmitri Bezotosnı 4. Elvin Camalov 6. Rəşad Sadiqov (k) 7. Ermin Zets 8. Məhəmməd Mirzəbəyov 15. Vitali Vernidub 20. Rikardinyo 32. Fakundo Pereyra 66. Samir Zərgərov 69. Aleksey Antonov 87. Ruslan Abışov
Ehtiyat oyunçular: 1. Andrey Popoviç 3. Vojislav Stankoviç 9. Sergey Zenyov 19. Aleksey Qay 21. Arif Daşdəmirov 25. Qismət Alıyev 70. Vaqif Cavadov
Baş məşqçi: Roman Qriqorçuk
AZAL: 16. Stanislav Namaşko 2. Rail Məlikov (k) 3. Tural Hümbətov 24. Emin Cəfərquliyev 4. Qvanzan Maqomedov 14. İlqar Ələkbərov 22. Kamal Mirzəyev 21. Murad Səttarlı 10. Nuqzar Kvirtiya 27. Aleksandr Quruli 9. Aydın Qasımov
Ehtiyat oyunçular: 1. Amil Ağacanov 20. İsmayıl İbrahimli 11. Ruslan Nəsirli 5. Kamil Hüseynov 19. Məhəmməd Bədəlbəyli 7. Tərlan Xəlilov 28. Müşfiq Teymurov
Baş məşqçi: Tərlan Əhmədov
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |