XIII turun hakim təyinatları
Əvəzedici heyətlərin ölkə birinciliyində 13-cü turun təyinatları məlumdur.
Stadium.az sizi həmin təyinatlarla tanış edir:
20 noyabr (cümə)
“Qarabağ” – “Kəpəz”
Hakimlər: Rövşən Rəcəbov, Hüseyn Əsgərov, Kənan Məlikov, Rəşad Aydınov
Hakim-inspektor: Akif Məmmədov
“Dalğa Arena”, 19:00
“Sumqayıt” – “Qəbələ”
Hakimlər: Ramil Əhmədov, Teymur Teymurov, Vüsal Qənbərov, Elxan Müslümov
Hakim-inspektor: Ağarza Rzayev
“Kapital Bank Arena”, 14:00
21 noyabr (şənbə)
“Rəvan” – “Zirə”
Hakimlər: Namiq Bəkirov, Ruslan Nəsibov, Ruslan Quliyev, Elçin Abdullayev
Hakim-inspektor: Əlibala Ələsgərov
“Bayıl Arena”, 15:00
“Xəzər Lənkəran” – “Neftçi”
Hakimlər: Anar Niyazov, Eyyub İbrahimov, Şakir Quliyev, Etibar Həsənov
Hakim-inspektor: Aydın Gözəlov
“Xəzər Lənkəran” mərkəzi stadionu, ehtiyat meydança, 15:00
22 noyabr (bazar)
“İnter” – AZAL
Hakimlər: Rəşad Əhmədov, Rəşad Xasıyev, Məmmədəli Kərimov, Fərid Məmmədov
Hakim-inspektor: Şakir Əmrahov
“İnter Arena”, 14:00
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |