"Turan Tovuz" - "İnter": heyətlər
Azərbaycan kubokunda 1/8 final mərhələsində bu gün keçiriləcək "Turan-Tovuz" - "İnter" oyunu üçün heyətlər müəyyənləşib.
“Turan Tovuz”: 12. Natiq Səhrətov, 5. Azər Məmmədov, 6. Sənan Qocayev, 7. Hafiz Əliyev (k), 8. Seymur Tağıyev, 10. Asəf Qədiri, 17. Aqşin Sadıqov, 20. Səbayel Bağırov, 21. Vüsal Qarayev, 22. Tuqay Alhüseynli, 29. Elsevər Əliyev
Ehtiyat oyunçular: 1. Mehman Hacıyev, 2. Elxan Alışanlı, 9. Akif Tağıyev, 11. İlkin Rzayev, 15. Fizuli Ocaqverdiyev, 16. Eyvaz Mərdanov, 28. Tapdıq Əliyev
“İnter”: 79. Giorgi Lomaya, 3. Xuan Fransisko, 4. Laşa Kasradze, 6. Laşa Salukvadze, 9. Limam Seydi, 10. Elnur Abdullayev, 17. Mirsahib Abbasov, 24. Fuad Bayramov, 30. Abbas Hüseynov, 77. Emilian Vila, 88. Abdulla Abatsiyev
Ehtiyat oyunçular: 96. Elşən Poladov, 12. Ruslan Əmircanov, 15. Stepan Polyak, 18. Mənsur Nəhavəndi, 20. Yuri Fomenko, 39. Elnur Süleymanov, 45. İlkin Sadıqov
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |