AZAL - "Zirə": heyətlər
Azərbaycan kubokunun 1/8 final mərhələsində bu gün keçiriləcək AZAL - "Zirə" oyunu üçün heyətlər müəyyənləşib.
AZAL: 1. Amil Ağacanov, 3. Tural Hümbətov, 15. Rüfət Musayev, 5. Kamil Hüseynov, 24. Emin Cəfərquliyev (k), 6. Tagim Novruzov, 22. Kamal Mirzəyev, 11. Ruslan Nəsirli, 7. Tərlan Xəlilov, 28. Müşfiq Teymurov, 19. Məhəmməd Bədəlbəyli
Ehtiyat oyunçular: 16. Stanislav Namaşko, 9. Aydın Qasımov, 33. Əfqan Poladlı, 51. Fuad Bayramov, 14. İlqar Ələkbərov, 27. Aleksandr Quruli, 20. İsmayıl İbrahimli
“Zirə”: 85. Kamal Bayramov, 39. Sadiq Quliyev, 2. Çimezi Mbah, 13. Aleksandr Şemonayev, 77. Ruslan Poladov, 8. Tərzin Cahangirov, 6. Hacı Əhmədov, 32. Luis alberto Diez, 27. Rəşad Abdullayev (k), 66. Eduardo Makiel, 9. Nelson Bonilla
Ehtiyat oyunçular: 1. Anar Nəzirov, 11. Viktor İqbekoyi, 19. Nurlan Novruzov, 7. Rihairo, 4. Ruslan Cəfərov, 96. Elgün Nəbiyev, 14. Tellur Mütəllimov
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |