Yığmamıza 18 futbolçu dəvət edildi
Toplanışa çağırılanlar məlum oldu
Oktyabrın 22-dən 28-dək Ukraynanın Donetsk şəhərində, oktyabrın 29-dan noyabrın 2-dək isə Litvanın Kaunas şəhərində 16 yaşadək futbolçulardan ibarət Azərbaycan yığmasının təlim-məşq toplanışı keçiriləcək. Stadium.az xəbər verir ki, artıq toplanışa dəvət olunmuş futbolçuların siyahısı da məlumdur.
Toplanışda iştirak edəcək 18 futbolçu belədir:
Həsənli Əli – "Qəbələ"rn
Musayev Vəzir – "Qəbələ"rn
Əhmədov Tərlan – "Qəbələ"
rnƏliyev Qismət – "Qəbələ"
rnNəhavəndi Mansur – "İnter"
rnİbazadə Ülvi – "İnter"
Qasımov Ağaseyid – "İnter"
rnXakimov Yusup – "Bakı"rn
Ağayev Akif – "Bakı"rn
Süleymanov Ülvi – "Bakı"
rnSəfərzadə İlyas – "Xəzər Lənkəran"
rnCəfərov Elnur – "Xəzər Lənkəran"
rnQaraxanov Pərviz – "Neftçi"
rnMuradbəyli Fəhmin – "Neftçi"rn
Nəsirov Budaq – "Turan"
rnMəmmədli Xaqan – "Sumqayıt Şəhər"
rnQurbanov Qazıməhəmməd – "Anji" (Rusiya)rn
Əlizadə Azad – "Flora" (Tallinn, Estoniya)
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |