İspaniya və Almaniya klublarından millimizə futbolçular çağırıldı
Yanvarın 19-dan 24-dək Bakı şəhərində 19 yaşadək qızlardan ibarət Azərbaycan millisinin təlim-məşq toplanışı keçiriləcək.
Stadium.Az xəbər verir ki, toplanış üçün yığmamıza 17 futbolçu dəvət olunub.
Millimizə dəvət alan futbolçuların siyahısı belədir: Günay İsmayılova ("Fidan"), Aytac Şərifova - ("Təhsil"), Diana Məmmədova (UGİM, Rusiya), Manə Mollayeva ("Qəbələ"), Samara Ortiz ("Kanilyas" İspaniya), Vüsalə Hacıyeva ("Təhsil"), Alina Mixayelis ("Ayntraxt", Almaniya), Natalya Rodelqo ("Atletiko", İspaniya), Aysun Əliyeva ("Neftçi"), Malena Ortiz ("Kanilyas" İspaniya), Roza Quliyeva ("Fidan"), Firəngiz Teymurova ("Təhsil"), Nigar Cəlilli ("Fidan"), Kristina Bakarandze ("Neftçi"), Gizəm Tənəkəci ("Frankfurt”, Almaniya), Süsən Mənsimova ("Neftçi"), Yaiza Relea ("Rayo Valyekano", İspaniya) (affa.az)
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |