Millimizin Rusiya yığması ilə oyun üçün heyəti açıqlanıb
21 yaşadək futbolçulardan ibarət komandalar arasında Avropa çempionatının seçmə mərhələsində martın 24-də Rostov şəhərində keçiriləcək Rusiya - Azərbaycan oyunu üçün yığmamızın heyəti açıqlanıb.
Stadium.az sizi həmin heyətlə tanış edir:
ADI, SOYADI | KLUB |
Elşən Abdullayev | Neftçi |
Rahil Məmmədov | Neftçi |
Fəhmin Muradbəyli | Neftçi |
Şahrudin Maqomedaliyev | Qarabağ |
Azər Salahlı | Qarabağ |
Elvin Camalov | Qəbələ |
Ehtiram Şahverdiyev | Qəbələ |
Bəhlul Mustafazadə | Qəbələ |
Vüqar Mustafayev | Zirə |
Adil Nağıyev | Zirə |
Sadiq Quliyev | Zirə |
Tural Hümbətov | AZAL |
Ruslan Nəsirli | AZAL |
Kamal Mirzəyev | AZAL |
Elnur Cəfərov | Xəzər Lənkəran |
Kamran Abdullazadə | Xəzər Lənkəran |
Abbas Hüseynov | İnter |
Rəşad Əzizli | Rəvan |
Budaq Nəsirov | Kəpəz |
Tərlan Əhmədli | Sumqayıt |
Dmitri Nağıyev | Dnepr (Ukrayna) |
Taşkın İlter | TSG Neustrelitz (Almaniya) |
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |