Günün oyunlarına necə baxaq?
Bu gün avropanın yaşıl meydanlarında bir sıra qarşılaşmalar keçiriləcək. Stadium.Az sizi canlı yayımlanacaq matçların siyahısı ilə tanış edir:
23 aprel
15:45 Manchester City – Stock City / İdman Azərbaycan, LİG TV3, NTV Plus Futbol1.
16:30 Xəzər Lənkəran – Qəbələ / CBC Sport.
18:00 Liverpool – Newcastle / İdman Azərbaycan, LİG TV3, NTV Plus Futbol1.
18:00 Rayo Vallecano – Real Madrid / LİG TV2, NTV Plus Futbol2.
19:00 Neftçi – Zirə / CBC Sport.
19:30 Tuluza – Lyon / LİG TV4.
20:00Akhisar – Beşiktaş / LİG TV. 20:15 Everton – Manchester United / NTV Plus Futbol1, NTV Spor.
20:15 Atletico – Malaga / LİG TV3, NTV Plus Futbol2.
20:30 Schalke – Bayern / İdman Azərbaycan, NTV Plus Futbol3.
22:30 Barcelona – Sporting / İdman Azərbaycan, LİG TV3, NTV Plus Futbol2.
22:45 İnter – Udinese / LİG TV4, NTV Plus Futbol3.
23:00 Lill – PSG / LİG TV2.
00:05 Eibar – Deportivo / NTV Plus Futbol1.
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |