Əvəzedicilərin çempionatında turun oyun cədvəli
Azərbaycan Premyer Liqasında mübarizə aparan klubların əvəzedici heyətlərinin yarışında XXXIV turun oyun cədvəli və görüşlər üçün bütün təyinatlar məlumdur.
9 may (bazar ertəsi)
“Qarabağ” – “Qəbələ”
Hakimlər: Qorxmaz Eldarov, Əli Cəbrayılov, Azad Hüseynov, Anar Fərəcov
Hakim-inspektor: Cavanşir Kərimov
Zirə İdman Kompleksinin stadionu, 19:00
AZAL – “Zirə”
Hakimlər: Teymur Fərhadov, Müslüm Mövludov, Elşad Abdullayev, Vüqar Həsənli
Hakim-inspektor: Hafiz Əliyev
AZAL Arena, 13:00
“Kəpəz” – “Neftçi”
Hakimlər: Elgün Hüseynov, Elçin Əsədov, Elvin Ağayev, Namiq Bəkirov
Hakim-inspektor: Ramiz Əsədov
Gəncə şəhər stadionu, 15:00
“İnter” – “Xəzər Lənkəran”
Hakimlər: Venera Kahriç, Ülviyyə Mustafayeva, Maya Nəbiyeva, Vüsal Əliyev
Hakim-inspektor: İrina İsgəndərova
“İnter Arena”, 15:00
“Sumqayıt” – “Rəvan”
Hakimlər: Sərxan İsmayılov, Qəzənfər Məmmədov, Taleh Məmmədov, Elxan Müslümov
Hakim-inspektor: Ədilxan Hümbətov
“Kapital Bank Arena”, 15:00
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |