Fariz Yusifov və Elçin Məmmədov aşağı diviziona göndərildi
Azərbaycan I Divizionunda X turun oyunlarına hakim təyinatları açıqlanıb.
Stadium.az xəbər verir ki, bu dəfə bir neçə məqam diqqət çəkib. FİFA referisi Fariz Yusifov və Elçin Məmmədov da aşağı dəstə iştirakçılarının matçlarına təyin edilib.
Təyinatları diqqətinizə çatdırırıq:
I Divizion
10-cu tur
12 noyabr (şənbə)
"Göyəzən" - "Şəmkir"
Hakimlər: İnqilab Məmmədov, Elşən Durmuşov, Azad Ə. Hüseynov, Emil Müsadiq
Hakim-inspektor: Mübariz Hüseynov
Qazax şəhər stadionu
"Tərəqqi" - "Qaradağ Lökbatan"
Hakimlər: Rövşən Əhmədov, Mirzə Fərzəliyev, Habil Əliyev, Etibar Həsənov
Hakim-inspektor: Zöhrab Qədiyev
Gəncə şəhər stadionu
"Şahdağ" - "Neftçala"
Hakimlər: Elçin Məmmədov, Knyaz Əmiraslanov, Rahil Ramazanov, Xəlil Hüseynli
Hakim-inspektor: Şaiq Həmidov
Şövkət Orduxanov adına Qusar şəhər stadionu
"Şuşa" - MKT "Araz"
Hakimlər: Rəhim Həsənov, Rasim Əhmədov, Elman Kərimov, Mahir Məmmədov
Hakim-inspektor: Telman Əzizov
"Şəfa" stadionu, IV meydança
13 noyabr (bazar)
"Muğan" - "Energetik"
Hakimlər: Feyzulla Feyzullayev, Elxan Əsgərzadə, Hüseyn Əsgərov, Qorxmaz Eldarov
Hakim-inspektor: Vaqif Hüseynov
Nəriman Nərimanov adına Neftçala şəhər stadionu
"Lokomotiv" - "Bakılı"
Hakimlər: Fariz Yusifov, Elvin Ağayev, Əli Məmmədov, Vurğun Talıbov
Hakim-inspektor: Tofiq Şükürov
"Bakı" FK-nın təlim-məşq bazasının stadionu
Bütün oyunlar saat 14:00-da başlanır.
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |