AFFA Ramil Diniyevi I diviziona göndərdi
Futbol üzrə Azərbaycan I Divizionunda XIX turun bütün təyinatları müəyyənləşdi. Stadium.Az xəbər verir ki, Premyer Liqa oyunlarını idarə edən Ramil Diniyev I diviziona göndərilib.
9 mart (cümə axşamı)
“Səbail” – “Turan Tovuz”
Hakimlər: Elvin Əsgərov, Rahil Ramazanov, Cəmil Quliyev, Rəşad Əhmədov
Hakim-inspektor: Yavər Rəhimov
“Bayıl Arena”, 19:00 (CBC Sport/canlı)
“Energetik” – “Ağsu”
Hakimlər: Teymur Fərhadov, Elman Kərimov, Rəşad Xasıyev, Muxtar Acalov
Hakim-inspektor: Vahid Hüseynov
Yaşar Məmmədzadə adına Mingəçevir şəhər stadionu, 15:00
“Göyəzən” – “Şərurspor”
Hakimlər: Xəlil Xəlilov, Murad Kərimov, Ruslan Babayev, Sərxan İsmayılov
Hakim-inspektor: Rəhman Tağıyev
Qazax şəhər stadionu, 15:00
“Qaradağ Lökbatan” – “Şahdağ”
Hakimlər: İnqilab Məmmədov, Coşqun Həsənov, Samir Hacıyev, Elçin Abdullayev
Hakim-inspektor: Azad Mütəllimov
Lökbatan İdman Kompleksinin stadionu, 15:00
10 mart (cümə)
MOİK – “Rəvan”
Hakimlər: Alik Yunusov, Elnur Ağayev, Eyyub İbrahimov, Yuliya Qurbanova
Hakim-inspektor: İlham Əliyev
“Bayıl Arena”, 14:00
“Mil-Muğan” – “Zaqatala”
Hakimlər: Ramil Diniyev, Azər Əsgərov, Roman Vasilyev, Etibar Həsənov
Hakim-inspektor: Sabir Mütəllimov
Heydər Əliyev adına İmişli şəhər stadionu, 15:00
“Bakılı” – “Şəmkir”
Hakimlər: Rövşən Rəcəbov, Elçin Əsədov, Hüseyn Əsgərov, Ramiz Məhərrəmov
Hakim-inspektor: Vaqif Ayvazov
“İnter Arena”, 4-cü meydança, 13:00
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |