AFFA Premyer Liqa hakimlərini yenə I diviziona göndərdi
Azərbaycan birinci divizionunda XXVI turun oyunları üçün hakim təyinatları müəyyənləşib. Stadium.Az xəbər verir ki, oyunlar aşağıda adları qeyd olunan hakimlərə tapşırılıb:
4 may (cümə)
“Mil-Muğan” – “Şüvəlan”
Hakimlər: Orxan Məmmədov, Akif Əmirəli, Murad Kərimov, Mahir Məmmədov
Heydər Əliyev adına İmişli şəhər stadionu
“Xəzər” – “Zaqatala”
Hakimlər: Rauf Cabbarov, Mehman Mahmudov, Zeynal Zeynalov, Alik Yunusov
“İnter Arena”
“Turan Tovuz” – “Qaradağ Lökbatan”
Hakimlər: Ramil Diniyev, Cavanşir Yusifov, Habil Əliyev, Ramiz Məhərrəmov
Tovuz şəhər stadionu
“Ağsu” – “Binə”
Hakimlər: Ziya Nəsirov, Elxan Əsgərzadə, Kənan Məlikov, Emin Nağıbəyov
Ağsu şəhər stadionu
MOİK – “Sabah”
Hakimlər: Səbuhi Bayramov, Elman Musayev, Elman Kərimov, Nahid Xasıyev
“Bakı” FK-nın təlim-məşq bazasının stadionu
Qeyd: Turun bütün oyunları saat 16:00-da start götürəcək.
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |