Günün oyunlarına necə baxaq? - TV AFİŞA
20 mart
Türkiyə, Super Liqa
14:30 Sivasspor – Altay (beİN Sports 2)
14:30 Antalyaspor – Girəsunspor (beİN Sports 3)
17:00 Qaziantep – Qalatasaray (beİN Sports 1)
20:00 Fənərbaxça – Konyaspor (beİN Sports 1)
Rusiya, Premyer Liqa
15:00 ÇSKA – Rubin (Matç TV)
21:00 Dinamo M – Rostov (Matç TV)
İtaliya, A seriyası
15:30 Venetsiya – Sampdoriya (Futbol 1)
18:00 Yuventus – Salernitana (Futbol 1)
21:00 Roma – Latsio (Futbol 1, S Sport 2)
23:45 Bolonya – Atalanta (Matç TV, S Sport 2)
Fransa, Liqa 1
16:00 Monako – PSJ (beİN Sports 4)
18:00 Loryan – Strasburq (beİN Sports 4)
18:00 Renn – Mets (beİN Sports 2)
20:05 Reyms – Lion (beİN Sports 2)
23:45 Marsel – Nitsa (beİN Sports 2)
İngiltərə kuboku
16:30 Kristal Pelas – Everton (Futbol 3)
19:00 Sauthempton – Mançester Siti (Matç TV)
22:00 Nottingem Forest – Liverpul (Futbol 2)
Türkiyə, 1-ci liqa
17:00 Bursaspor – Balıkesirspor (TRT Spor)
İspaniya, La Liqa
17:00 Espanyol – Malyorka (CBC Sport, Spor Smart Türkiyə)
19:15 Kadis – Vilyarreal ( Spor Smart Türkiyə)
19:15 Selta – Betis (CBC Sport, Spor Smart Türkiyə 2)
21:30 Sevilya – Real Sosyedad (CBC Sport, Spor Smart Türkiyə)
00:00 Real – Barselona (CBC Sport, Spor Smart Türkiyə)
Niderland, Erediviziya
17:30 Ayaks – Feyenoord (Futbol 2)
19:45 PSV – Fortuna (Futbol 2)
23:00 Villem II – Alkmaar (Futbol 1)
İngiltərə, Premyer Liqa
18:00 Lester – Brentford (S Sport 1)
20:30 Tottenhem – Vest Hem (S Sport 1)
Almaniya, Bundesliqa
18:30 Leyptsiq – Ayntraxt (Futbol 3, beİN Sports 3)
20:30 Volfsburq – Bayer (Futbol 3, beİN Sports 3)
22:30 Köln – Borussiya D (Futbol 3, beİN Sports 3)
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |