"Borussiya" və "Dnepr"in futbolçuları yığmamızda
21 yaşadək futbolçulardan ibarət Azərbaycan yığması iyunun 2-dən 9-dək Bakı şəhərində, iyunun 10-dan 16-dək isə Danimarkanın Kopenhagen şəhərində təlim-məşq toplanışı keçirəcək.
Stadium.Az xəbər verir ki, yığmamız Avro-2017-nin seçmə mərhələsi çərçivəsində iyunun 17-də Farer adaları komandası ilə qarşılaşacaq. U-21-in heyətinə dəvət olunmuş futbolçuların siyahısını diqqətinizə çatdırırıq:
Elşən Abdullayev - Neftçi
Rahil Məmmədov - Neftçi
Elvin Bədəlov - Neftçi
Məqsəd İsayev - Neftçi
Şahrudin Maqomedaliyev - Sumqayıt
Cəmil Hacıyev - Sumqayıt
Orxan Əliyev - Sumqayıt
Şahin Əliyev - Sumqayıt
Azər Salahlı - Qarabağ
Coşqun Diniyev - Qarabağ
Vüqar Mustafayev - Qarabağ
Vadim Abdullayev - Simurq
Elvin Camalov - Qəbələ
Tellur Mütəllimov - Qəbələ
Tərlan Əhmədli - Zirə
Adil Nağıyev - Zirə
Seymur Əsədov - AZAL
Azad Kərimov - Bakı
Elnur Cəfərov - Xəzər Lənkaran
İlyas Səfərzadə - Xəzər Lənkaran
Emil Balayev - Ayntraxt Frankfurt (Almaniya)
Dmitri Nağıyev - Dnepr (Ukrayna)
Bilal Sezer - Borussiya Münxenqladbax (Almaniya)
Kerem Behnke - TSG Neustrelitz (Almaniya)
Vadim Ağarəhimov - Zenit-2 (Rusiya)
Elşən Abdullayev, Elvin Bədəlov, Rahil Məmmədov və Məqsəd İsayev komandaya iyunun 5-də, Emil Balayev, Elvin Camalov, Elnur Cəfərov və Coşqun Diniyev isə iyunun 13-də qoşulacaq.
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |