Əliyar Ağayev və Rəhim Həsənov I Diviziona göndərildi

20.04.2017 | 675 dəfə oxunub

Futbol üzrə Azərbaycan I Divizionunda 25-ci turun təyinatları məlumdur. Stadium.Az xəbər verir ki, FİFA referilərimiz Əliyar Ağayev və Rəhim Həsənov da bu tur aşağı dəstənin oyununu idarə edəcək. Bütün oyunlar saat 16:00-da start götürəcək. 

21 aprel (cümə)

“Şahdağ” – “Turan Tovuz”
Hakimlər: Ramil Əhmədov, Aleksandr Musatkin, Habil Əliyev, Anar Fərəcov

Hakim-inspektor: Rüfət Əliyev

Şövkət Orduxanov adına Qusar şəhər stadionu

“Ağsu” – “Zaqatala”
Hakimlər: Rəhim Həsənov, Coşqun Həsənov, Akif Əmirəli, Nicat İsmayıllı

Hakim-inspektor: Vaqif Ayvazov

Ağsu şəhər stadionu

“Səbail” – “Şəmkir”
Hakimlər: Əliyar Ağayev, Rahil Ramazanov, Cəmil Quliyev, Fərid Məmmədov

Hakim-inspektor: Şakir Əmrahov

“Bayıl Arena”

“Energetik” – “Bakılı”
Hakimlər: Qorxmaz Eldarov, Mirzə Fərzəliyev, Eyyub İbrahimov, Rauf Allahverdiyev

Hakim-inspektor: Qabil Nərimanov

Yaşar Məmmədzadə adına Mingəçevir şəhər stadionu

“Göyəzən” – “Mil-Muğan”
Hakimlər: Ramiz Məhərrəmov, Kənan Məlikov, Ruslan Nəsibov, Elçin Abdullayev

Hakim-inspektor: Namiq Qasımov

Qazax şəhər stadionu

“Qaradağ Lökbatan” – MOİK
Hakimlər: Rövşən Rəcəbov, Yaşar Abbasov, Elnur Ağayev, Natiq Əlixanov

Hakim-inspektor: Əlibala Ələsgərov

Lökbatan İdman Kompleksinin stadionu

Şərh yazılmayıb
ŞƏRH YAZ
Adınız *  
E-mail    
Təhlükəsizlik kodu    
Kodu daxil edin *  



Çox oxunan xəbərlər
Son xəbərlər

21.09.2017

20.09.2017

01:54  "Barselona" - "Eybar" 6:1 VİDEO

01:17  "Lester" - "Liverpul" 2:0 VİDEO

01:10  "Boloniya" - "İnter" 1:1 VİDEO

01:00  "Şalke" - "Bavariya" 0:3 VİDEO

19.09.2017

18.09.2017

02:08  PSJ - "Lion" 2:0 VİDEO

   
  O Q H M T-f X
1. Zirə 5 4 1 0 11-4 13  
2. Qarabağ 4 4 0 0 8:2 12  
3. Qəbələ 5 3 1 1 8:5 10  
4. İnter 5 2 1 2 6:6 7  
5. Sumqayıt 5 2 1 2 5:6 7  
6. Səbail 4 1 0 3 3-6 3  
7. Kəpəz 5 0 1 4 3-10 1  
8. Neftçi 5 0 1 4 2-6 1  
17.10Qarabağ 2-0Kəpəz
17.10Səbail 1-3Qəbələ
16.10İnter 1-1Sumqayıt
16.10Neftçi 1-2Zirə
08.08Səbail -Qarabağ
09.08Kəpəz -İnter
09.08Qəbələ -Zirə
10.08Sumqayıt -Neftçi