Almaniya millisi Konfederasiyalar kubokuna ikinci heyətlə gəlir
Almaniya millisinin baş məşqçisi Yoahim Löv 2017-Konfederasiyalar kuboku üçün komandanın ilkin heyətini açqılayıb.
Stadium.Az xəbər verir ki, Bundestimin heyətində Manuel Noyer, Tomas Müller, Mesut Özil kimi ulduzlar yer almayıb. Son dünya çempionları turnirin qrup mərhələsində Avstraliya, Kamerun və Çili ilə qarşılaşacaq.
Qapıçılar: Bernd Leno, Mark-Andre ter Şteqen, Kevin Trapp
Müdafiəçilər: Mattias Qinter, Yonas Hektor, Bencamin Henriks, Coşua Kimmix, Şkodran Mustafi, Marvin Plattenhart, Antonio Rüdiqer, Niklas Züle
Yarımmüdafiəçi və hücumçular: Yulian Brandt, Emre Can, Kerem Demirbay, Diyeqo Demme, Yulian Draksler, Leon Qoretzka, Sebastyan Rudi, Leroy Sane, Lars Ştindl, Sandro Vaqner, Timo Verner, Armin Yunes
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |