Rəhim Həsənov və Rəvan Həmzəzadə birinci divizionda

15.11.2017 | 1668 dəfə oxunub

I divizionda IX turun oyunları üçün bütün təyinatlar açıqlanıb. Stadium.az xəbər verir ki, FİFA referisi Rəhim Həsənov da təyinat alıb. O, “Binə” – MOİK matçını idarə edəcək.

 

16 noyabr (cümə axşamı)


“Binə” – MOİK

Hakimlər: Rəhim Həsənov, Məmmədəli Kərimov, Elşad Abdullayev, Emin Nağıbəyov

AFFA nümayəndəsi: Rəhman Tağıyev

Hakim-inspektor: Ceyhun Haşımov

Binə qəsəbə stadionu

 

“Şüvəlan” – “Xəzər”

Hakimlər: Rəşad Əhmədov, Akif Əmirəli, Vüsal Qənbərov, Mahir Məmmədov

AFFA nümayəndəsi: Rüfət Əliyev

Hakim-inspektor: Ramiz Əsədov  

“AZAL Arena”

 

17 noyabr (cümə)


“Sabah” – “Mil-Muğan”

Hakimlər: Xəlil Xəlilov, Roman Vasilyev, Yaşar Abbasov, Fərid Məmmədov

AFFA nümayəndəsi: Novil İsmayılov

Hakim-inspektor: Vaqif Ayvazov

Binə qəsəbə stadionu

 

“Qaradağ Lökbatan” – “Ağsu”

Hakimlər: Ziya Nəsirov, Elşən Acalov, Nahid Əliyev, Anar Göyçayski

AFFA nümayəndəsi: Eldar Əlixanov

Hakim-inspektor: Azad Mütəllimov

Lökbatan Olimpiya İdman Kompleksinin stadionu

 

“Zaqatala” – “Turan Tovuz”

Hakimlər: Rəvan Həmzəzadə, Cavanşir Yusifov, Samir Hacıyev, Namiq Bəkirov

AFFA nümayəndəsi: Şakir Əmrahov

Hakim-inspektor: Rufulla Kərimov

Zaqatala şəhər stadionu


Qeyd edək ki, turun bütün görüşləri 14:30-da başlanacaq. 



Şərh yazılmayıb
ŞƏRH YAZ
Adınız *  
E-mail    
Təhlükəsizlik kodu    
Kodu daxil edin *  



Çox oxunan xəbərlər
Son xəbərlər

18.10.2018

18:25  VII tura start verildi - Birinci Divizion

15:59  "Sonuncu dəfə 90dəq oynadığımı yadıma gəlmir" - Nazarovdan klubuna etiraz

17.10.2018

13:48  "Biz robot deyilik" - Simeon Slavçe

16.10.2018

22:10  Millimizdən bərabərlik - Yenilənib

20:11  Norveç - Azərbaycan -HEYƏTLƏR

10:52  VIII turun hakim təyinatları - Premyer Liqamız

15.10.2018

10:16  Rusiya - Türkiyə 2:0 VİDEO

03:12  Azərbaycan - Malta 1-1 VİDEO

14.10.2018

22:45  "Doğru yoldayıq" - Malta millisinin baş məşqçisi

21:59  Millimiz yenə xal itirdi - YENİLƏNİB

19:09  Azərbaycan Malta - Heyətlər

13.10.2018

   
  O Q H M T-f X
1. Qarabağ 3 2 1 0 4-1 7  
2. Neftçi 3 2 1 0 5-2 7  
3. Sabah 3 2 0 1 4-4 6  
4. Qəbələ 3 1 1 1 5-3 4  
5. Sumqayıt 4 1 1 2 5-5 4  
6. Səbail 3 1 0 2 2-6 3  
7. Zirə 2 0 1 1 2-4 1  
8. Keşlə 3 0 1 2 3-5 1  
26.08Keşlə 1-2Səbail
26.08Qarabağ 1-1Neftçi
25.08Zirə 0-2Sabah
25.08Qəbələ 1-1Sumqayıt
15.08Səbail -Zirə
15.08Sumqayıt -Qarabağ
16.08Sabah -Qəbələ
16.08Neftçi -Keşlə