Birinci divizionda 18-ci turun təyinatları

12.03.2018 | 935 dəfə oxunub

Birinci divizionda 18-ci turun təyinatları açıqlanıb. Stadium.Az xəbər verir ki, “Xəzər” -  “Şüvəlan” görüşü Premyer Liqa hakimlərindən Rəvan Həmzəzadəyə həvalə olunub.

Turun bütün oyunları martın 15-də keçiriləcək və 15:00-da başlayacaq.


14 mart (çərşənbə)

15:00. “Mil-Muğan” – “Sabah”
Hakimlər:
 Vüqar Həsənli, Yaşar Abbasov, Cəmil Quliyev, Nicat İsmayıllı
Heydər Əliyev adına İmişli şəhər stadionu

15:00. MOİK – “Binə”
Hakimlər:
 Rəşad Əhmədov, İsgəndər Əliyev, Vüsal Qənbərov, Anar Göyçayski 
“Bakı” FK-nın təlim-məşq bazasının stadionu

15:00. “Ağsu” – “Qaradağ Lökbatan”
Hakimlər:
 Ziya Nəsirov, Murad Kərimov, Azər Əsgərov, Emin Nağıbəyov 
Ağsu şəhər stadionu

15:00. “Turan Tovuz” – “Zaqatala”
Hakimlər:
 Nail Nağıyev, Habil Əliyev, Elşad Abdullayev, Samir Hüseynov
Tovuz şəhər stadionu

15:00. “Xəzər” -  “Şüvəlan”
Hakimlər:
 Rəvan Həmzəzadə, Elman Musayev, Cavanşir Yusifov, Rövşən Rəcəbov 
“İnter Arena”



Şərh yazılmayıb
ŞƏRH YAZ
Adınız *  
E-mail    
Təhlükəsizlik kodu    
Kodu daxil edin *  



Çox oxunan xəbərlər
Son xəbərlər

24.06.2018

08:42  Almaniya sonda güldü VİDEO

08:38  Meksikanın qələbəsi VİDEO

23.06.2018

20:20  Belçikanın qələbəsi VİDEO

15:40  Belçika Tunis - heyətlər

13:26  "Onların güclü heyəti var, ancaq bizim də ..." - "Olimpiya"nın baş məşqçisi

22.06.2018

21:21  Serbiya – İsveçrə - HEYƏTLƏR

18:19  Nigeriya – İslandiya - HEYƏTLƏR

15:17  Braziliya – Kosta Rika - HEYƏTLƏR

21.06.2018

23:34  Fransa – Peru 1:0 VİDEO

21:23  Argentina – Xorvatiya - HEYƏTLƏR

18:23  Fransa – Peru - HEYƏTLƏR

16:06  Messi ağlayır

15:23  Danimarka - Avstraliya - HEYƏTLƏR

00:16  İran - İspaniya 0:1 VİDEO
   
  O Q H M T-f X
1. Qarabağ 27 19 5 3 36:13 62  
2. Qəbələ 27 14 7 6 43:25 49  
3. Neftçi 27 13 4 10 37-27 43  
4. Zirə 27 11 8 8 34-29 41  
5. Sumqayıt 27 11 7 9 33:31 40  
6. Keşlə 27 7 7 13 28:39 28  
7. Səbail 27 6 5 16 19-38 23  
8. Kəpəz 27 3 5 19 17-45 14  
14.02Neftçi ---Qarabağ
14.02Zirə ---Səbail
14.02Sumqayıt ---Kəpəz
13.02Keşlə 1-1Qəbələ
01.04Kəpəz -Zirə
01.04Qarabağ -Keşlə
02.04Qəbələ -Sumqayıt
02.04Neftçi -Səbail