V tur hakim təyinatları - Birinci divizion
Azərbaycan I divizionunda V turun oyunları üçün hakim təyinatları açıqlanıb.
Stadium.az PFL-in saytına istinadən xəbər verir ki, matçlar aşağıda adları qeyd olunan hakimlərə həvalə edilib:
27 sentyabr (cümə axşamı)
“Sabah-2” – “Keşlə-2”
Hakimlər: Orxan Məmmədov, Mehman Mahmudov, Roman Vasilyev, Kamal Umudlu
“Zirə-2” – “Neftçi-2”
Hakimlər: Rövşən Rəcəbov, Vaqif Musayev, Murad Kərimov, Nicat İsmayıllı
“Sumqayıt-2” – “Qarabağ-2”
Hakimlər: Nail Nağıyev, Eyyub İbrahimov, Elman Musayev, Vüsal Əliyev
28 sentyabr (cümə)
“Kəpəz” – “Qaradağ Lökbatan”
Hakimlər: Kərim Kərimov, Aydın Bəxşiyev, Habil Əliyev, Emin Nağıbəyov
“Turan Tovuz” – “Zaqatala”
Hakimlər: Mahir Məmmədov, Rahil Ramazanov, Ruslan Babayev, Bəxtiyar Gözəlov
“Şüvəlan” – MOİK
Hakimlər: Ziya Nəsirov, Yaşar Abbasov, Nahid Əliyev, Ramiz Məhərrəmov
“Səbail-2” – “Ağsu”
Hakimlər: Səbuhi Bayramov, Müslüm Əliyev, Pərvin Talıbov, Rəsul Babayev
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |