U-21 millimizin heyəti açıqlanıb

06.11.2020 | 616 dəfə oxunub

Avropa çempionatının seçmə mərhələsinin son oyunu çərçivəsində noyabrın 12-da səfərdə İsveçrə yığması ilə qarşılaşacaq 21 yaşadək futbolçulardan ibarət Azərbaycan milli komandasının heyəti açıqlanıb.
 
Stadium.Az AFFA-nın saytına istinadən xəbər verir ki, baş məşqçi Milan Obradoviç bu oyun üçün 21 futbolçuya dəvət göndərib.

Kamran İbrahimov ("Neftçi"), Əkbər Vəliyev ("Keşlə"), Rüstəm Samiqullin, Elçin Mustafayev, Samir Məhərrəmli, Veysəl Rzayev, Ozan Can Kökcü  (hamısı "Sabah"), Rauf Hüseynli, Nihad Tamazov, Toral Bayramov, Elvin Cəfərquliyev (hamısı "Qarabağ"), Arsen Ağcabəyov, Ümid Səmədov ("Kəpəz"), Rüfət Əhmədov,  İdris İnqilablı (hər ikisi "Qəbələ"), Emre Kaplan ("Başakşəhər", Türkiyə), Fərid Nəbiyev ("Viktoriya", Jikkov, Çexiya), Hacıağa Hacılı ("Zirə"), Barış Ekincier ("Bohum", Almaniya), Rüfət Abdullazadə ("Sumqayıt"), Məhəmməd Mustafa Yıldırım ("Alanyaspor", Türkiyə)



Şərh yazılmayıb
ŞƏRH YAZ
Adınız *  
E-mail    
Təhlükəsizlik kodu    
Kodu daxil edin *  



Çox oxunan xəbərlər
Son xəbərlər

29.11.2020

00:22  "Qarabağ" "İmarət"də - FOTOLAR + VİDEO

28.11.2020

17:51  "Neftçi" "Zirə"ni uda bilmədi - YENİLƏNİB

15:15  "Neftçi" - "Zirə" - HEYƏTLƏR

12:51  Günün oyunlarına necə baxaq? - TV AFİŞA

27.11.2020

16:07  Günün oyunlarına necə baxaq? - TV AFİŞA

26.11.2020

11:27  Günün oyunlarına necə baxaq? - TV AFİŞA

25.11.2020

22.11.2020

15:13  “Zirə” – “Keşlə” - HEYƏTLƏR

15:00  Pike zədələndi - FOTO

13:12  "Qəbələ" - "Neftçi" - HEYƏTLƏR

12:13  Günün oyunlarına necə baxaq? - TV AFİŞA

21.11.2020

14:55  "Qarabağ" - "Sumqayıt" - HEYƏTLƏR

11:51  Günün oyunlarına necə baxaq? - TV AFİŞA
   
  O Q H M T-f X
1. Sumqayıt 4 2 1 1 6-4 7  
2. Sabah 3 2 1 0 5-2 6  
3. Neftçi 3 2 0 1 4-4 6  
4. Keşlə 3 1 2 0 1-0 5  
5. Qarabağ 4 1 2 1 5-4 5  
6. Zirə 3 1 1 1 3-4 4  
7. Qəbələ 3 0 2 1 1-4 2  
8. Səbail 3 0 0 3 3-6 0  
27.09Neftçi ---Qəbələ
26.09Səbail ---Sabah
26.09Keşlə ---Zirə
25.09Sumqayıt 2-2Qarabağ
02.10Səbail -Keşlə
03.10Qəbələ -Sumqayıt
03.10Zirə -Neftçi
04.10Qarabağ -Səbail