Ukrayna millisinin Avro-2012dəki tam heyəti
Avro-2012-yə ev sahibliyi edəcək iki ölkədən biri olan Ukrayna millisi də çempionat üçün yekun heyətini açıqlaıb. Stadium.az tam heyəti təqdim edir:
Qapıçılar: Andrey Pyatov ("Şaxtyor"), Aleksandr Qoryainov ("Metallist"), Maksim Koval ("Dinamo", Kiyev)
Müdafiəçilər: Vyaçeslav Şevçuk ("Şaxtyor"), Taras Mixalik ("Dinamo", Kiyev), Yaroslav Rakitski ("Şaxtyor"), Aleksandr Kuçer ("Şaxtyor"), Boqdan Butko ("İlliçeveç"), Yevgeni Selin ("Vorskla"), Yevgeni Xaçeridi ("Dinamo", Kiyev)
Yarımmüdafiəçilər: Aleksandr Əliyev ("Dinamo", Kiyev), Oleq Qusev ("Dinamo", Kiyev), Anatoli Timoşuk ("Bavariya"), Andrey Yarmolenko ("Dinamo", Kiyev), Denis Qarmaş ("Dinamo", Kiyev), Yevgeni Konoplyanka ("Dnepr"), Ruslan Rotan ("Dnepr"), Sergey Nazarenko ("Tavriya")
Hücumçular: Andrey Şevçenko ("Dinamo", Kiyev), Marko Deviç ("Metallist"), Artyom Milevski ("Dinamo", Kiyev), Andrey Voronin ("Dinamo", Moskva), Yegeni Seleznyov ("Şaxtyor").
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |