Hollandiya, Almaniya və Portuqaliya bir qrupa düşdü
Bu gün Ukraynanın paytaxtı Kiyevdə 2012-ci il Avropa çempionatının finalrnmərhələsinin püşkatma mərasimi keçirilib. Stadium.az xəbər verir ki, təşkil olunan tədbirdə qitərnbirinciliyinin qrup mərhələsində komandaların rəqibləri bəlli olub.
rn
rn1-ci səbət: Ukrayna, Polşa, İspaniya, Hollandiya
rn2-ci səbət: Almaniya, İtaliya, İngiltərə, Rusiya
rn3-cü səbət: Xorvatiya, Yunanıstan, Portuqaliya, İsveç
rn4-cü səbət: Danimarka, Fransa, İrlandiya, Çexiya
rn
rn
rnA qrupu
rnPolşa, Yunanıstan, Rusiya, Çexiya
rn
rnB qrupu
rnHollandiya, Danimarka, Almaniya, Portuqaliya
rn
rnC qrupu
rnİspaniya, İtaliya, İrlandiya, Xorvatiya
rn
rnD qrupu
rnUkrayna, İsveç, Fransa, İngiltərə
rn
rnAvro-2012 gələn il iyunun 8-dən iyulun 1-dək Ukrayna və Polşada keçiriləcək.
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |