Yığmamız Florensiyada keçiriləcək turnirə dəvət olundu

31.03.2011 | 3874 dəfə oxunub

rnrn

rnrn

16 yaşadək futbolçulardan ibarət Azərbaycanrnyığması aprelin 11-dən 21-ə qədər İtaliyanın Verona şəhərində təlim-məşqrntoplanışında olacaq. Stadium.az xəbər verir ki, onlar aprelinrn22-dən 26-dək isə Florensiya şəhərində təşkil olunan turnirdə də iştirak edəcək.

rnrn

Yığmanın heyətinə adları aşağıdarngöstərilmiş futbolçular dəvət olunub:

rnrn

 

rnrn

Ravil Məhəmmədov – «Neftçi»

rnrn

Əli Həsənli – «Qəbələ»

rnrn

Ağaseyid Qasımov – «İnter»

rnrn

Kənan Hacıyev – «İnter»

rnrn

Tərlan Əhmədov – «Qəbələ»

rnrn

Fərid Əsədov – «Xəzər Lənkəran»

rnrn

Etibar Süleymanov – «Neftçi»

rnrn

Təyyar Məmmədov – «Bakı»

rnrn

FəhminrnMuradbəyli – «Neftçi»

rnrn

BudaqrnNəsirov – «Turan»

rnrn

Ülvirnİbazadə – «İnter»

rnrn

ElnurrnCəfərov – «Xəzər Lənkəran»

rnrn

ÜlvirnSüleymanov – «Bakı»

rnrn

AkifrnAğayev – «Bakı»

rnrn

EminrnMirzəliyev – «Turan»

rnrn

İlyasrnSəfərzadə – «Xəzər Lənkəran»

rnrn

VəzirrnMusayev – «Qəbələ»

rnrn

CoşqunrnQorçiyev – «Qarabağ»

rnrn

PərvizrnQaraxanov – «Neftçi»

rnrn

EmilrnKazımlı – «İnter»

rnrn

AnarrnBabazadə – «Xəzər Lənkəran»

rnrn

NuradirnDosayev – «Bakı»

rnrn

ElmanrnMehdiyev – «Qarabağ»

rnrn

YusuprnXakimov – «Bakı»

rnrn

MansurrnNəhavəndi – «İnter»

rnrn

ElvinrnMurtuzov – «Kvadro» (Rostov,rnRusiya)

rnrn

 



Şərh yazılmayıb
ŞƏRH YAZ
Adınız *  
E-mail    
Təhlükəsizlik kodu    
Kodu daxil edin *  



Çox oxunan xəbərlər
Son xəbərlər

24.05.2020

12:34  Günün oyunlarına necə baxaq? - TV AFİŞA

22.05.2020

20.05.2020

19.05.2020

01:09  "Verder" - "Bayer" - 1:4 VİDEO

18.05.2020

17.05.2020

13:07  Günün oyunlarına necə baxaq? - TV AFİŞA

   
  O Q H M T-f X
1. Qarabağ 17 11 5 1 31-7 38  
2. Neftçi 16 7 6 3 23-12 27  
3. Keşlə 16 7 5 4 20-14 26  
4. Sumqayıt 17 6 4 7 21-23 22  
5. Zirə 17 5 5 7 20-29 20  
6. Sabah 17 5 4 8 19-23 19  
7. Səbail 17 5 3 9 14-26 18  
8. Qəbələ 17 3 4 10 18-32 13  
08.02Qarabağ 0-0Neftçi
08.02Sumqayıt 1-0Zirə
07.02Sabah 3-2Qəbələ
07.02Keşlə 0-1Səbail
15.02Zirə -Qarabağ
15.02Sumqayıt -Sabah
16.02Neftçi -Keşlə
16.02Səbail -Qəbələ