AZAL «Minsk»ə məğlub olub Avroliqayla vidalaşdı

07.07.2011 | 4034 dəfə oxunub

«Qarabağ»la yanaşı, bu gün AZAL klubu da Avropa Liqasının birinci mərhələsinin cavab oyununda meydana çıxacaq. Stadium.Az saytı xəbər verir ki, Nazim Süleymanovun başçılıq etdiyi komanda səfərdə «Minsk»lə tur adlamaq mücadiləsi edəcək.

rnrn

22:00. "Minsk" (Belarus) - "AZAL 2:1

Qollar: Yevgeni Loşankov, 5 (1:0). Denis Saşenko, 10 (2:0). Zohair Benuahi, 66 (2:1)

Baş hakim: Angel Angelov
rnBaş hakiminköməkçiləri: Nikolay Angelov, Ventsislav Qavrilov
rnDördüncü hakim: Aleksandar Kostadinov
rn(hamısı Bolqarıstan)
rnHakim-inspektor: PatritiurnAbrudan (Rumıniya)
rnUEFA nümayəndəsi: Marton Esterhazi (Macarıstan)
rnİlk oyun - 1:1
rnMinsk. "Dinamo" stadionu

rnrn

7 iyul

Avroliqanın birinci təsnifat mərhələsinin cavab qarşılaşmaları

22:00. "Minsk" – AZAL - 2:1 

Qırmızı vərəqə: Usim Nduka, 46 (AZAL)
Hakimlər: Angel Angelov, Nikolay Angelov, Ventsislav Qavrilov, Aleksandar Kostadinov
(Bolqarıstan).
Hakim-inspektor: Patritiu Abrudan (Rumıniya).
UEFA nümayəndəsi: Marton Esterhazi (Macarıstan).
(İlk oyun – 1:1)

Minsk"in start heyəti: Simas Skinderis, İqor Voronkov, Aleksandr Saçivko, Andrey Razin (k), Dmitri Şeqrikoviç, Denis Saşenko, Yevgeni Loşankov, Artyom Rəhmanov, Nikolay Zenko, Nikolay Osipoviç, Taina Soro 

AZAL-ın start heyəti: Cahangir Həsənzadə, Hüseyn Axundov, Aqil Nəbiyev, Robert Petrov, Usim Nduka, Mənsur Limani, Viktor İbekoyi, Tərlan Xəlilov, Zohair Benuahi, Nuqzar Kvirtiya, Enyo Krastovçev




Şərh yazılmayıb
ŞƏRH YAZ
Adınız *  
E-mail    
Təhlükəsizlik kodu    
Kodu daxil edin *  



Çox oxunan xəbərlər
Son xəbərlər

05.06.2020

18:39  Günün oyunlarına necə baxaq? - TV AFİŞA

03.06.2020

02.06.2020

01.06.2020

12:12  Günün oyunlarına necə baxaq? - TV AFİŞA

30.05.2020

   
  O Q H M T-f X
1. Qarabağ 17 11 5 1 31-7 38  
2. Neftçi 16 7 6 3 23-12 27  
3. Keşlə 16 7 5 4 20-14 26  
4. Sumqayıt 17 6 4 7 21-23 22  
5. Zirə 17 5 5 7 20-29 20  
6. Sabah 17 5 4 8 19-23 19  
7. Səbail 17 5 3 9 14-26 18  
8. Qəbələ 17 3 4 10 18-32 13  
08.02Qarabağ 0-0Neftçi
08.02Sumqayıt 1-0Zirə
07.02Sabah 3-2Qəbələ
07.02Keşlə 0-1Səbail
15.02Zirə -Qarabağ
15.02Sumqayıt -Sabah
16.02Neftçi -Keşlə
16.02Səbail -Qəbələ