Əvəzedici heyətlər: VI turun oyun cədvəli

16.09.2014 | 1228 dəfə oxunub

Premyer Liqada mübarizə aparan klubların əvəzedici heyətlərinin yarışında VI turun oyunlarının vaxtı müəyyənləşib. Stadium.Az xəbər verir ki, turun oyunları 3 gün davam edəcək.


18 sentyabr (cümə axşamı)
Əvəzedici heyətlər, VI tur

“İnter” – “Bakı”
“İnter Arena”, 17:00


19 sentyabr (cümə)
Əvəzedici heyətlər, VI tur

“Xəzər Lənkəran” – “Araz Naxçıvan”
Xəzər Lənkəran mərkəzi stadionu, yardımçı meydança, 17:00

“Sumqayıt” – AZAL
“Kapital Bank Arena” stadionu, süni örtüklü meydança, 16:00


20 sentyabr (şənbə)
Əvəzedici heyətlər, VI tur

“Qarabağ” – “Simurq”
“Dalğa Arena”, 17:00

“Qəbələ” – “Neftçi”
Qəbələ şəhər stadionu, yardımçı meydança, 17:00



Şərh yazılmayıb
ŞƏRH YAZ
Adınız *  
E-mail    
Təhlükəsizlik kodu    
Kodu daxil edin *  



Çox oxunan xəbərlər
Son xəbərlər

16.10.2019

18:19  "Qarabağ" - APOEL görüşü - biletlər satışda

15.10.2019

19:22  Azərbaycan - İsveçrə -HEYƏTLƏR

14:06  "Ronaldo nə deyirdisə, hakim əməl edirdi" - Ukraynalı futbolçu

14:06  Bolqarıstan - İngiltərə görüşündə qalmaqal - oyun iki dəfə dayandırıldı

11:56  Kosovonun qələbəsi VİDEO

14.10.2019

12:03  Uelsdə ciddi itki - millimizlə görüşü buraxacaq

11:47  "Biz üzr istəməli deyilik" - Macar futbolçu

13.10.2019

22:00  Millimiz məğlub oldu - Yenilənib

18:41  Macarıstan - Azərbaycan -HEYƏTLƏR

08:37  İsveçdən darmadağın VİDEO

08:20  İtaliyanın qələbəsi VİDEO

12.10.2019

11.10.2019

01:14  Millimiz darmadağın oldu - Yenilənib

10.10.2019

09.10.2019

22:30  Millimiz Bəhreyni məğlub etdi - Yenilənib

20:09  Bəhreyn - Azərbaycan -HEYƏTLƏR

19:28  Pioli "Milan"da

19:22  Zaur Həşimov "Zirə"də - Rəsmi

   
  O Q H M T-f X
1. Neftçi 26 16 7 3 59-19 60  
2. Qarabağ 26 18 6 2 47-22 55  
3. Səbail 26 12 5 9 33-29 41  
4. Qəbələ 26 9 9 8 30-29 36  
5. Sabah 26 7 6 13 20-37 27  
6. Zirə 26 6 7 13 24-39 25  
7. Sumqayıt 26 6 5 15 22-42 23  
8. Keşlə 26 5 5 16 24-41 20  
11.11Sumqayıt ---Keşlə
11.11Qəbələ ---Qarabağ
10.11Səbail ---Sabah
10.11Neftçi ---Zirə
24.11Qarabağ -Sabah
24.11Keşlə -Qəbələ
25.11Zirə -Sumqayıt
25.11Səbail -Neftçi