Millimizin heyəti açıqlandı

27.10.2014 | 1842 dəfə oxunub

19 yaşadək futbolçulardan ibarət komandalar arasında Avropa çempionatının ilkin seçmə mərhələsində iştirak edəcək millimiz noyabrın 10-da Macarıstan, noyabrın 12-də Slovakiya, noyabrın 15-də isə Sloveniya ilə qarşılaşacaq.

Stadium.Az xəbər verir ki, yığmamız noyabarın 3-dən-5-dək Makedoniyanın Skopye şəhərində təlim-məşq toplanışında olacaq, noyabrın 5-də Makedoniyanın U-19 millisi ilə qarşılaşacaq. Yığmamız noyabrın 6-dan-15-dək isə Macarıstanın Budapeşt şəhərində təlim-məşq toplanışı keçirəcək.

Millinin heyətinə dəvət olunmuş futbolçuların siyahısını diqqətinizə çatdırırıq:



1

Ağaseyid Qasımov

Qarabağ

2

Nurlan Quluzadə

Neftçi

3

Fəhmin Muradbəyli

Neftçi

4

Mirkamil Həşimli

Neftçi

5

Təyyar Məmmədov

Bakı

6

Mahir Mədətov

Bakı

7

Renat Ağaverdiyev

Bakı

8

Yusup Xakimov

Bakı

9

Əfsər Məmmədov

Bakı

10

İlyas Səfərzadə

Xəzər Lənkəran

11

Elnur Cəfərov

Xəzər Lənkəran

12

Emin Zamanov

Qəbələ

13

Bəhlul Mustafazadə

Qəbələ

14

Yusif Nəbiyev

Qəbələ

15

Budaq Nəsirov

Araz-Naxçıvan

16

Elnur Süleymanov

İnter

17

Mənsur Nahavəndi

İnter

18

Fərid Kərimzadə

Sumqayıt

19

Vadim Ağarəhimov

Zenit (Sankt-Peterburq, Rusiya)

20

Benhur Kama

Hannover 96 (Almaniya)

21

Tolğa Şahin

1FC Kayzerslautern (Almaniya)



Şərh yazılmayıb
ŞƏRH YAZ
Adınız *  
E-mail    
Təhlükəsizlik kodu    
Kodu daxil edin *  



Çox oxunan xəbərlər
Son xəbərlər

06.06.2020

13:03  Günün oyunlarına necə baxaq? - TV AFİŞA

05.06.2020

18:39  Günün oyunlarına necə baxaq? - TV AFİŞA

03.06.2020

02.06.2020

01.06.2020

   
  O Q H M T-f X
1. Qarabağ 17 11 5 1 31-7 38  
2. Neftçi 16 7 6 3 23-12 27  
3. Keşlə 16 7 5 4 20-14 26  
4. Sumqayıt 17 6 4 7 21-23 22  
5. Zirə 17 5 5 7 20-29 20  
6. Sabah 17 5 4 8 19-23 19  
7. Səbail 17 5 3 9 14-26 18  
8. Qəbələ 17 3 4 10 18-32 13  
08.02Qarabağ 0-0Neftçi
08.02Sumqayıt 1-0Zirə
07.02Sabah 3-2Qəbələ
07.02Keşlə 0-1Səbail
15.02Zirə -Qarabağ
15.02Sumqayıt -Sabah
16.02Neftçi -Keşlə
16.02Səbail -Qəbələ