Rəhim Həsənov və Fariz Yusifov birinci divizionda

27.02.2015 | 1696 dəfə oxunub

I Divizionun XVII turunda keçiriləcək oyunlar üçün bütün təyinatlar məlum olub. Stadium.Az xəbər verir ki, "Ağsu" - "Qaradağ Lökbatan" matçı FİFA referilərimizdən Rəhim Həsənova, "Neftçala" - "Turan Tovuz" görüşü isə Fariz Yusifova tapşırılıb.

27 fevral (cümə)
“Şuşa Qarabağ” – “Bakılı”
Hakimlər: Əmrah İbrahimov, Cəmil Quliyev, Hüseyn İmanov, Elxan Müslümov
Hakim-inspektor:  Əmir Zamanov 
“İnter Arena”, 4-cü meydança, 13:00

“Mil-Muğan” – “Şəmkir”
Hakimlər: Anar Niyazov, Rahin Heybətov, Vüsal Qənbərov, Vüqar Həsənli
Hakim-inspektor:  Cəmil Haqverdiyev 
Heydər Əliyev adına İmişli şəhər stadionu, 14:00

“Ağsu” – “Qaradağ Lökbatan”
Hakimlər: Rəhim Həsənov, Nahid Əliyev, Coşqun Həsənov, Rövşən Rəcəbov
Hakim-inspektor:  Novil İsmayılov
Ağsu şəhər stadionu, 14:00

“Zirə” – “Kəpəz”
Hakimlər: Alik Yunusov, Cavanşir Yusifov, Eyyub İbrahimov, Elgün Hüseynov
Hakim-inspektor: Rüfət Hüseynov
Zirə qəsəbə Olimpiya Kompleksinin stadionu, 19:00

“Neftçala” – “Turan Tovuz”
Hakimlər: Fariz Yusifov, Yaşar Abbasov, İsgəndər Əliyev, Fərid Məmmədov
Hakim-inspektor: Əfqan Həmzəyev 
“Dalğa Arena”, 17:00

“Göyəzən” – “Rəvan”
Hakimlər: Rəşad Əhmədov, Səbuhi Soltanov, Səbuhi Əmrahov,  Samir Hüseynov
Hakim-inspektor: Əliyar Xanəliyev   
Qazax şəhər stadionu, 14:00



Şərh yazılmayıb
ŞƏRH YAZ
Adınız *  
E-mail    
Təhlükəsizlik kodu    
Kodu daxil edin *  



Çox oxunan xəbərlər
Son xəbərlər

19.01.2020

12:00  Günün oyunlarına necə baxaq? - TV AFİŞA

01:03  "Real" - "Seviliya" - 2:1 VİDEO

18.01.2020

11:24  Günün oyunlarına necə baxaq? - TV AFİŞA

17.01.2020

10:43  Günün oyunlarına necə baxaq? - TV AFİŞA

16.01.2020

03:18  "Monako" - PSJ - 1:4 VİDEO

02:07  "Milan" - "Spal" - 3:0 VİDEO

15.01.2020

14.01.2020

   
  O Q H M T-f X
1. Qarabağ 14 9 4 1 24-7 30  
2. Keşlə 14 6 5 2 18-12 23  
3. Neftçi 13 6 4 3 20-11 22  
4. Sumqayıt 13 5 2 6 17-19 17  
5. Zirə 13 3 5 5 14-21 14  
6. Sabah 13 3 4 6 14-16 13  
7. Səbail 13 3 3 7 9-20 12  
8. Qəbələ 13 3 3 7 13-23 12  
08.12Sabah ---Neftçi
08.12Zirə ---Səbail
08.12Sumqayıt ---Qəbələ
06.12Qarabağ 2-2Keşlə
01.02Zirə -Sabah
01.02Neftçi -Sumqayıt
02.02Səbail -Qarabağ
02.02Qəbələ -Keşlə