Fariz Yusifov “Neftçala” – “Bakı” matçında

16.09.2015 | 1936 dəfə oxunub

Futbol üzrə Azərbaycan birinci divizionunda II turun bütün təyinatları açıqlanıb.
 

17  sentyabr 

“Turan Tovuz” – “Göyəzən”
Hakimlər:
 Namiq Bəkirov, Ruslan Quliyev, Səbuhi Əmrahov, Elçin Abdullayev
Hakim-inspektor: Sahib Əliyev
Tovuz şəhər stadionu, 16:30

“Neftçala” – “Bakı”
Hakimlər:
 Fariz Yusifov, Elxan Əsgərzadə, Tural Bayramov, Xalid Quliyev
Hakim-inspektor: Zöhrab Qədiyev
Nəriman Nərimanov adına Neftçala şəhər stadionu, 16:30

MOİK – “Ağsu”
Hakimlər:
 Rəvan Həmzəzadə, Akif Əmirəli, Kamran Bayramov, Venera Kahriç
Hakim-inspektor: Rüfət Əliyev
“Bakı” FK-nın təlim-məşq bazasının stadionu, 13:30

“Zaqatala” – “Şəmkir”
Hakimlər:
 Xəlil Xəlilov, Vüqar Bayramov, İsgəndər Əliyev, Vüsal Əliyev
Hakim-inspektor: Əvəz Şıxıyev
Zaqatala Olimpiya Kompleksinin stadionu, 16:30

18 sentyabr

“Bakılı” – “Energetik”
Hakimlər:
 Qorxmaz Eldarov, Hüseyn Əsgərov, Rəşadət Cəfərov, Elxan Müslümov
Hakim-inspektor: Əmir Zamanov 
“İnter Arena”, 4-cü meydança, 14:00

“Şərurspor” – “Mil-Muğan”
Hakimlər:
 Anar Niyazov, Şakir Quliyev, Elgün Adıgözəlli, Ramiz Məhərrəmov
Hakim-inspektor: Tofiq Şükürov
“Bayıl Arena”, 19:00

“Qaradağ Lökbatan” – “Şahdağ”
Hakimlər:
 Ziya Nəsirov, Habil Əliyev, Aleksandr Musatkin, Yusif Hüseynov
Hakim-inspektor: Ramiz Əsədov 
Lökbatan Olimpiya İdman Kompleksinin stadionu, 16:30 



Şərh yazılmayıb
ŞƏRH YAZ
Adınız *  
E-mail    
Təhlükəsizlik kodu    
Kodu daxil edin *  



Çox oxunan xəbərlər
Son xəbərlər

05.06.2020

03.06.2020

02.06.2020

01.06.2020

12:12  Günün oyunlarına necə baxaq? - TV AFİŞA

30.05.2020

   
  O Q H M T-f X
1. Qarabağ 17 11 5 1 31-7 38  
2. Neftçi 16 7 6 3 23-12 27  
3. Keşlə 16 7 5 4 20-14 26  
4. Sumqayıt 17 6 4 7 21-23 22  
5. Zirə 17 5 5 7 20-29 20  
6. Sabah 17 5 4 8 19-23 19  
7. Səbail 17 5 3 9 14-26 18  
8. Qəbələ 17 3 4 10 18-32 13  
08.02Qarabağ 0-0Neftçi
08.02Sumqayıt 1-0Zirə
07.02Sabah 3-2Qəbələ
07.02Keşlə 0-1Səbail
15.02Zirə -Qarabağ
15.02Sumqayıt -Sabah
16.02Neftçi -Keşlə
16.02Səbail -Qəbələ