I Divizionda 17-ci turun hakim təyinatları
Futbol üzrə Azərbaycan I Divizionunda 17-ci turun təyinatları açıqlanıb. Stadium.Az xəbər verir ki, görüşləri aşağıda adları qeyd edilmiş hakimlər idarə edəcək.
22 fevral (çərşənbə)
“Energetik” – “Turan Tovuz”
Hakimlər: Rövşən Rəcəbov, Eyyub İbrahimov, Mirzə Fərzəliyev, Yusif Hüseynov
Hakim-inspektor: Rasim Əhmədov
Yaşar Məmmədzadə adına Mingəçevir şəhər stadionu, 15:00
“Göyəzən” – “Səbail”
Hakimlər: Elgün Hüseynov, Roman Vasilyev, İlkin Arzumanov, Teymur Fərhadov
Hakim-inspektor: Vasif Məmmədov
Qazax şəhər stadionu, 15:00
“Qaradağ Lökbatan” – “Ağsu”
Hakimlər: Ramil Əhmədov, Mübariz Haşımov, Elşad Abdullayev, Elxan Müslümov
Hakim-inspektor: Rüfət Hüseynov
Lökbatan İdman Kompleksinin stadionu, 15:00
23 fevral (cümə axşamı)
MOİK – “Şərurspor”
Hakimlər: Qorxmaz Eldarov, İsgəndər Əliyev, Knyaz Əmiraslanov, Ramiz Məhərrəmov
Hakim-inspektor: Azad Hüseynov
“Bayıl Arena”, 14:00
“Mil-Muğan” – “Şahdağ”
Hakimlər: Elvin Əsgərov, Cavanşir Yusifov, Vüsal Qənbərov, Bəxtiyar Gözəlov
Hakim-inspektor: Namiq Qasımov
Heydər Əliyev adına İmişli şəhər stadionu, 15:00
“Bakılı” – “Rəvan”
Hakimlər: Alik Yunusov, Elnur Ağayev, Aleksandr Musatkin, Anar Fərəcov
Hakim-inspektor: Sabir Mütəllimov
“İnter Arena”, 4-cü meydança, 13:00
“Şəmkir” – “Zaqatala”
Hakimlər: Orxan Məmmədov, Rza Məmmədov, Vüqar Bayramov, Samir Hüseynov
Hakim-inspektor: Abdulla Məmmədov
Şəmkir Olimpiya İdman Kompleksinin stadionu, 15:00
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |