Avropa Liqasında bütün cütlüklər bəlli oldu - TAM SİYAHI

08.08.2014 | 1740 dəfə oxunub

Artıq UEFA Avropa Liqasının "play off" mərhələsində qarşılaşacaq bütün cütlüklər bəllidir. Stadium.az tam siyahını təqdim edir:


“Sarayevo” – “Borussiya” (Münhenqladbax)

“Apollon” - “Lokomotiv” (Moskva)

“Astana” - ”Vilyareal”

“Yonq Boys” - “Debretsen”

“Zvolle” - “Sparta” (Paraqa)

“Spartak” (Trnava) - “Sürix”

“Asteras” - “Makabi Təl Əviv”

 AEL - “Tottenhem”

“Dnepr” - “Hayduk”

“Dinamo” (Minsk) - “Natsional”

“QARABAĞ” - “Tvente”

“Petrolul” - “Dinamo” (Zaqreb)

HYK - “Rapid”

“Trabzonspor” - “Rostov”

“Zimbru” - PAOK

“Split” - “Torino”

“Omoniya” - “Dinamo” (Moskva)

“Aktobe” - “Legia”

“Lion” - “Astra”

“Lokeren” - “Hall Siti”

“Neftçi” - “Partizan”

“Rux” - “Metallist”

“Elfsborq” - “Rio Ave”

“Karabükspor” – “Sent Entien”

“Panatinaykos” – “Midyllend”

“Qrasspohers” – “Brügge”

“Riyeka” – “Şerif”

PSV – “Şaxtyor” (Belarusiya)

“Styarnan” – “İnter”

“Feynord” – “Zorya”

“Real Sosyedad” – “Krasnodar”

"Pley-off" mərhələsinin ilk oyunları avqustun 21-də, cavab qarşılaşmaları isə 28 avqust tarixlərində keçiriləcək.



Şərh yazılmayıb
ŞƏRH YAZ
Adınız *  
E-mail    
Təhlükəsizlik kodu    
Kodu daxil edin *  



Çox oxunan xəbərlər
Son xəbərlər

26.08.2019

01:15  PSJ - "Tuluza" - 3:0 VİDEO

01:11  "Roma" - "Cenoa" - 3:3 VİDEO

01:07  "Udineze" - "Milan" 1:0 VİDEO

25.08.2019

20:04  "Qarabağ" - "Qəbələ" - HEYƏTLƏR

18:19  "Sabah" - "Keşlə" - HEYƏTLƏR

24.08.2019

22:08  "Parma" - "Yuventus" 0:1 VİDEO

18:19  “Sumqayıt” “Səbail” - HEYƏTLƏR

12:00  Günün oyunlarına necə baxaq? - TV AFİŞA

23.08.2019

22.08.2019

21:26  "Linfild" - "Qarabağ" - HEYƏTLƏR

11:10  Azərbaycanın mövqeyi dəyişməz qaldı - UEFA reytinq cədvəli

03:09  Messi sağalıb

   
  O Q H M T-f X
1. Neftçi 26 16 7 3 59-19 60  
2. Qarabağ 26 18 6 2 47-22 55  
3. Səbail 26 12 5 9 33-29 41  
4. Qəbələ 26 9 9 8 30-29 36  
5. Sabah 26 7 6 13 20-37 27  
6. Zirə 26 6 7 13 24-39 25  
7. Sumqayıt 26 6 5 15 22-42 23  
8. Keşlə 26 5 5 16 24-41 20  
11.11Sumqayıt ---Keşlə
11.11Qəbələ ---Qarabağ
10.11Səbail ---Sabah
10.11Neftçi ---Zirə
24.11Qarabağ -Sabah
24.11Keşlə -Qəbələ
25.11Zirə -Sumqayıt
25.11Səbail -Neftçi