Çempionlar Liqası III təsnifat mərhələsinin cütlükləri

17.07.2015 | 1478 dəfə oxunub

Bu gün Çempionlar Liqasında III təsnifat mərhələsinin püşkü atılıb. Stadium.az növbəti mərhələnin müəyyənləşən 15 cütlüyünü təqdime dir: 


Çempionlar Liqası

III təsnifat mərhələsi 

Çempionlar yolu

“Sarayevo” (Bosniya və Herseqovina) -  “Lex” (Polşa) cütünün qalibi - “Bazel” (İsveçrə)


“Ludoqorets” (Bolqarıstan) - “Milsami” (Moldova) cütünün qalibi - “Skenderbeu” (Albaniya) - “Kruzaders” (Şimali İrlandiya) cütünün qalibi


“Seltik” (Şotlandiya) - “Styarnan” (İslandiya) cütünün qalibi - “QARABAĞ” (AZƏRBAYCAN) - “Rudar” (Monteneqro) cütünün qalibi


“Trençin” (Slovakiya) - “Styaua” (Rumıniya) cütünün qalibi - “Partizan” (Serbiya) -  “Dila” (Gürcüstan) cütünün qalibi


“Ventspils” (Latviya) - HİK (Finlandiya) cütünün qalibi - “Maribor” (Sloveniya) - “Astana” (Qazaxıstan) cütünün qalibi


“Midtyulland” (Danimarka) - “Linkoln” (Cəbəllütariq) cütünün qalibi - APOEL (Kipr) - “Vardar” (Makedoniya) cütünün qalibi


“Hibernians” (Malta) - “Makkabi” (Təl-Əviv, İsrail) cütünün qalibi - “Viktoriya” (Çexiya)


“Dinamo” (Xorvatiya) - “Fola” (Lüksemburq) cütünün qalibi - “Molde” (Norveç) - “Pünik” (Ermənistan) cütünün qalibi


TNS (Uels) -  “Videoton” (Macarıstan) cütünün qalibi - BATE (Belarus) - “Dandalk” (İrlandiya) cütünün qalibi


“Zalsburq” (Avstriya) - “Malmö” (İsveç) -  “Jalgiris” (Litva) cütünün qalibi


Qeyri-çempionlar yolu

“Fənərbaxça” (Türkiyə) - “Şaxtyor” (Ukrayna)

“Rapid” (Avstriya) - “Ayaks” (Hollandiya)

“Panatinaikos” (Yunanıstan) - “Brügge” (Belçika)

“Yanq Boyz” (İsveçrə) - “Monako” (Fransa)

MOİK (Rusiya) - “Sparta” (Çexiya)

Şərh yazılmayıb
ŞƏRH YAZ
Adınız *  
E-mail    
Təhlükəsizlik kodu    
Kodu daxil edin *  



Çox oxunan xəbərlər
Son xəbərlər

24.10.2017

23.10.2017

22.10.2017

20:40  "Qəbələ"dən vacib qələbə - YENİLƏNİB

21.10.2017

16:25  "Sumqayıt" - "Zirə" - HEYƏTLƏR

14:24  "Kəpəz" - "Neftçi" - HEYƏTLƏR

20.10.2017

17:25  "Səbail" - "İnter" - HEYƏTLƏR

02:33  “Milan” – AEK - 0:0 VİDEO

19.10.2017

   
  O Q H M T-f X
1. Qarabağ 7 6 1 0 14:3 19  
2. Zirə 8 5 3 0 15-5 18  
3. Qəbələ 7 4 1 2 9:7 13  
4. Sumqayıt 8 3 1 4 8:11 10  
5. İnter 8 2 2 4 7:11 8  
6. Neftçi 7 2 1 4 8-6 7  
7. Səbail 6 2 0 4 4-8 6  
8. Kəpəz 8 1 1 6 5-14 4  
15.10Səbail ---Neftçi
14.10Sumqayıt 0-1Qəbələ
14.10Zirə 3-0Kəpəz
13.10İnter 0-2Qarabağ
20.10Səbail -İnter
21.10Sumqayıt -Zirə
21.10Kəpəz -Neftçi
22.10Qəbələ -Qarabağ