I Divizion, 7-ci turun təyinatları açıqlandı

25.10.2013 | 3552 dəfə oxunub

Futbol üzrə Azərbaycan I Divizionunda 7-ci turun təyinatları açıqlanıb:

26 oktyabr (şənbə)

“Qaradağ Lökbatan” – MOİK
Hakimlər: Alik Yusifov, Habil Əliyev, Ruslan Babayev, Elxan Müslümov
Lökbatan qəsəbə Olimpiya İdman Kompleksinin stadionu

“Neftçala” – “Şuşa”
Hakimlər: Anar Salmanov, Roman Vasilyev, Elşən Durmuşov, Tağı Məmmədov
Nəriman Nərimanov adına Neftçala şəhər stadionu

“Mil-Muğan” – “Karvan”
Hakimlər: Camaləddin Hacıyev, Şakir Quliyev, Elman Kərimov, Şahin İsayev
Heydər Əliyev adına İmişli şəhər stadionu

27 oktyabr (bazar)

“Göyəzən” – “Kəpəz”
Hakimlər: Xəlil Hüseynli, Tural Bayramov, Mahir Alferinov, Kərim Kərimov
Qazax şəhər stadionu

“Araz Naxçıvan” – “Lokomotiv”
Hakimlər: Ziya Nəsirov, Hüseyn İmanov, Mirzə Fərzəliyev, Fərid Məmmədov
İbrahimxəlil Axundlu adına Naxçıvan Muxtar Respublika stadionu

“Turan-T” – “Bakılı”
Hakimlər: Elgün Hüseynov, Müslüm Əliyev, İftixar Qəniyev, Rəşad Əhmədov
Tovuz şəhər stadionu

“Ağsu” – “Energetik”
Hakimlər: Venera kahriç, Ülviyyə Mustafayeva, Elxan Əsgərzadə, Kənan Məlikov
Ağsu şəhər stadionu

28 oktyabr (bazar ertəsi)

“Şəmkir” – “Şahdağ”
Hakimlər: Ramiz Məhərrəmov, Azad Hüseynov, Cavanşir Yusifov, Anar Göyçayski
Şəmkir şəhər Olimpiya İdman Kompleksinin stadionu

Bütün oyunlar saat 15:00-da başlanır.



Şərh yazılmayıb
ŞƏRH YAZ
Adınız *  
E-mail    
Təhlükəsizlik kodu    
Kodu daxil edin *  



Çox oxunan xəbərlər
Son xəbərlər

25.02.2020

24.02.2020

02:19  PSJ - "Bordo" - 4:3 VİDEO

02:12  "Roma" - "Lecce" - 4:0 VİDEO

02:07  "Cenoa" - "Latsio" - 2:3 VİDEO

23.02.2020

17:05  “Qarabağ” - “Sumqayıt” - HEYƏTLƏR

15:34  “Sabah” - “Səbail” - HEYƏTLƏR

15:03  "Levante" - "Real" - 1:0 VİDEO

14:18  Günün oyunlarına necə baxaq? - TV AFİŞA

22.02.2020

23:41  "Spal" - "Yuventus" - 1:2 VİDEO

16:06  "Keşlə” - "Zirə" - HEYƏTLƏR

14:05  "Qəbələ" - "Neftçi" - HEYƏTLƏR

11:19  Günün oyunlarına necə baxaq? - TV AFİŞA

21.02.2020

12:41  Günün oyunlarına necə baxaq? - TV AFİŞA
   
  O Q H M T-f X
1. Qarabağ 17 11 5 1 31-7 38  
2. Neftçi 16 7 6 3 23-12 27  
3. Keşlə 16 7 5 4 20-14 26  
4. Sumqayıt 17 6 4 7 21-23 22  
5. Zirə 17 5 5 7 20-29 20  
6. Sabah 17 5 4 8 19-23 19  
7. Səbail 17 5 3 9 14-26 18  
8. Qəbələ 17 3 4 10 18-32 13  
08.02Qarabağ 0-0Neftçi
08.02Sumqayıt 1-0Zirə
07.02Sabah 3-2Qəbələ
07.02Keşlə 0-1Səbail
15.02Zirə -Qarabağ
15.02Sumqayıt -Sabah
16.02Neftçi -Keşlə
16.02Səbail -Qəbələ