Avropa Liqasında günün bütün matçları

05.11.2015 | 1551 dəfə oxunub

Bu gün Avropa Liqasının qrup mərhələsində IV turun oyunları keçiriləcək.

Stadium.az baş tutacaq 24 görüşün siyahısını sizə təqdim edir:


5 noyabr 

Avropa Liqasının qrup mərhələsi, IV tur


A qrupu

22:00. "Seltik" (Şotlandiya) - "Molde" (Norveç) 

22:00. "Ayaks" (Hollandiya) - "Fənərbaxça" (Türkiyə) 

 

B qrupu  

22:00.  "Sion" (İsveçrə) -  "Bordo" (Fransa)    

22:00. "Rubin" (Kazan, Rusiya) - "Liverpul" (İngiltərə ) 

 

C qrupu  

22:00. "Borussiya" (Dortmund, Almaniya) -  "Qəbələ" (Azərbaycan)    

22:00. Krasnodar" (Rusiya) - PAOK (Yunanıstan)  

 

D qrupu  

22:00 "Napoli" (İtaliya) - "Midtiyullan" (Danimarka)  

22:00. "Brügge" (Belçika) - "Legiya" (Polşa)

 

E qrupu  

22:00. "Viktoriya" (Plzen, Çexiya) -  "Rapid" (Avstriya)  

22:00. "Dinamo" (Minsk, Belarus) -  "Vilyareal" (İspaniya) 

 

F qrupu  

22:00. "Marsel" (Fransa) - "Braqa" (Portuqaliya)  

22:00.  "Qroningen" (Hollandiya) - "Liberets" (Çexiya)  

 

G qrupu  

00:05.  "Sent-Etyen" (Fransa) -  "Dnepr" (Ukrayna)  

00:05. "Rusenborq" (Norveç) - "Latsio" (İtaliya) 

 

H qrupu   

 

00:05.  "Skenderbeu" (Albaniya) - "Sportinq" (Portuqaliya)  

00:05.  “Beşiktaş” - "Lokomotiv" (Moskva, Rusiya)

 

İ qrupu  

00:05. "Lex" (Polşa) - Fiorentina" (İtaliya)  

00:05. "Belenenşeş" (Portuqaliya) - "Bazel" (İsveçrə) 

 

J qrupu  

20:00. "Qarabağ" (Azərbaycan) -  "Monako" (Fransa)  

00:05. “Tottenhem" (İngiltərə) - "Anderlext" (Belçika) 

 

K qrupu  

00:05. “Asteras Tripolis" (Yunanıstan) - APOEL (Kipr)  

00:05. "Sparta" (Çexiya) - "Şalke" (Almaniya)

 

L qrupu  

00:05. "Ausburq" (Almaniya) - "AZ Alkmaar" (Hollandiya)  

00:05. "Atletik" (Bilbao, İspaniya) - “Partizan" (Serbiya)



Şərh yazılmayıb
ŞƏRH YAZ
Adınız *  
E-mail    
Təhlükəsizlik kodu    
Kodu daxil edin *  



Çox oxunan xəbərlər
Son xəbərlər

21.08.2019

20.08.2019

19.08.2019

22:03  "Neftçi"dən xal itkisi - YENİLƏNİB

19:40  "Neftçi" - "Sabah" -HEYƏTLƏR

18.08.2019

22:02  "Zirə" məğlubiyyətlə başladı - YENİLƏNİB

19:23  “Səbail” – “Zirə” -HEYƏTLƏR

14:34  "Arsenal" - "Burnley" 1:2 VİDEO

16.08.2019

18:20  “Keşlə” – “Qarabağ” - HEYƏTLƏR

15.08.2019

19:46  "Bney Yehuda" - "Neftçi" - HEYƏTLƏR

11:00  Günün oyunlarına necə baxaq? - TV AFİŞA

14.08.2019

12:00  Günün oyununa necə baxaq? - TV AFİŞA

   
  O Q H M T-f X
1. Neftçi 26 16 7 3 59-19 60  
2. Qarabağ 26 18 6 2 47-22 55  
3. Səbail 26 12 5 9 33-29 41  
4. Qəbələ 26 9 9 8 30-29 36  
5. Sabah 26 7 6 13 20-37 27  
6. Zirə 26 6 7 13 24-39 25  
7. Sumqayıt 26 6 5 15 22-42 23  
8. Keşlə 26 5 5 16 24-41 20  
11.11Sumqayıt ---Keşlə
11.11Qəbələ ---Qarabağ
10.11Səbail ---Sabah
10.11Neftçi ---Zirə
24.11Qarabağ -Sabah
24.11Keşlə -Qəbələ
25.11Zirə -Sumqayıt
25.11Səbail -Neftçi