Almaniya millisinə kimlər cəlb edildi? SİYAHI
"Avro-2017"nin seçmə mərhələsində noyabrın 13-də Azərbaycanın 21 yaşadək futbolçulardan ibarət yığmasını qəbul edəcək Almaniyanın U-21 millisinin heyəti açıqlanıb.
Stadium.az siyahını sizə təqdim edir:
Qapıçılar: Odisseas Vlahodimos ("Ştuttqart"), Yannik Hut ("Maynts"), Timon Vellenreyter ("Malyorka")
Müdafiəçilər: Kevin Akpoquma ("Fortuna Düsseldorf"), Mitçel Vaysel ("Herta"), Niklas Süle, Jeremi Tolyan (hər ikisi "Hoffenhaym"), Conatan Tah ("Bayer", Leverkuzen),
Yarımmüdafiəçilər: Maksimilian Arnold ("Volfsburq") Julian Brandt ("Bayer", Leverkuzen), Serje Qnabri ("Vest Bromviç"), Leon Qoretzka, Maks Meyer (hər ikisi "Şalke"), Yannik Hereber ("Bohum"), Josua Kimmiç ("Bavariya"), Julian Veiql ("Borussiya", Dortmund), Mark Ştenger ("Ayntraxt")
Hücumçular: Deyvi Selke ("Leipziq"), Timo Verner ("Ştutqart")
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |