"Qarabağ"ın rəqibi ÇL-nın III təsnifat mərhələsində bu komandalardan biri olacaq

12.07.2016 | 3939 dəfə oxunub

İyulun 15-də ÇL-nın III təsnifat mərhələsinin püşkü atılacaq. Stadum.Az xəbər verir ki, II təsnifat mərhələsində Lüksemburqun "Düdelanj" klubu ilə qarşılaşacaq "Qarabağ" növbəti raundun səpələnməmişlər sırasındadır. Ağdam təmsilçisi "Düdelanj"ı keçəcəyi təqdirdə "Olimpiakos", "Viktoriya" Plzen və 8 cütün qalibi ilə qarşılaşa bilər.


Qeyd edək ki, püşkatma mərasimi 15 iyul saat 14:00-da başlayacaq.

Öz ölkəsində çempion olan klublar, Səpələnmişlər

"Olimpiakos" (Yunanıstan ") 
" Viktoriya "Plzen (Çexiya) 
" Zalsburq "(Avstriya) -" Liepaya "(Latviya) cütünün qalibi 
" Seltik "(şotlandiya) -" Linkoln "(Cəbəllütariq) cütünün qalibi 
APOEL (Kipr) - TNS (Uels) cütünün qalibi 
BATE Borisov (Belarus) - SJK (Finlandiya) cütünün qalibi 
"Legiya" Varşava (Polşa) - "Jrinski" (Bosniya və Herseqovina) cütünün qalibi 
"Dinamo" Zaqreb (Xorvatiya) - "Vardar" (Makedoniya) cütünün qalibi 
"Ludoqorets" (Bolqarıstan) - "Mladost" (Monteneqro) cütünün qalibi 
"Kopenhagen" (Danimarka) - "Kruzaders" (Şimali irlandiya) cütünün qalibi

 Səpələnməmişlər

"Qarabağ" (Azərbaycan) - "Düdelanj" (Lüksemburq) cütünün qalibi "Rusenborq "-" Nörçöpinq "(Norveç) cütünün qalibi 

"Astana "(Qazaxıstan) -" Jalqris "(Litva) cütünün qalibi " Astra "(Rumıniyanın) " Şeriff "(Moldova) -" Hapoel "olun Seva (İsrail) cütünün qalibi 

" Srvena Zvezda "(Serbiya) -" Valetta "(Malta) cütünün qalibi " Dinamo "Tiblisi (Gürcüstan) -" Alaşkert ( Ermənistan ) cütünün qalibi 

"Hafnarfyordur" (İslandiya) - "Dandalk" (İrlıandiya) cütünün qalibi "Trencin" - "Olimpiya "Lyublyana (Sloveniya) cütünün qalibi 

" Ferensvaroş "(Macaristan) -" Partizani "(Albaniya) 

Öz ölkəsində çempion olmayan klublar

Səpələnmişlər 

" Şaxtyor "(Ukrayna) " Ayaks "(Hollandiya) " Anderlext "(Belçika) " Fənərbağça "(Türkiyə ) "Sparta" (Çexiya)



Şərh yazılmayıb
ŞƏRH YAZ
Adınız *  
E-mail    
Təhlükəsizlik kodu    
Kodu daxil edin *  



Самые прочитанные новости
Последние новости

05.08.2019

24.12.2014

12.01.2013

11.01.2013

10.01.2013

09.01.2013

   
  O Q H M T-f X
1. Neftçi 26 16 7 3 59-19 60  
2. Qarabağ 26 18 6 2 47-22 55  
3. Səbail 26 12 5 9 33-29 41  
4. Qəbələ 26 9 9 8 30-29 36  
5. Sabah 26 7 6 13 20-37 27  
6. Zirə 26 6 7 13 24-39 25  
7. Sumqayıt 26 6 5 15 22-42 23  
8. Keşlə 26 5 5 16 24-41 20  
11.11Sumqayıt ---Keşlə
11.11Qəbələ ---Qarabağ
10.11Səbail ---Sabah
10.11Neftçi ---Zirə
24.11Qarabağ -Sabah
24.11Keşlə -Qəbələ
25.11Zirə -Sumqayıt
25.11Səbail -Neftçi