DÇ-2018: Almaniya Ş.İrlandiyaya, Norveç San Marinoya qalib gəldi YENİLƏNİR
Bu gün DÇ-2018-in seçmə mərhələsində daha 9 oyun keçirilib
Stadium.az xəbər verir ki, bununla da tura yekun vurulub
Millimizin yer aldığı C qrupunda Almaniya Şimali İrlandiyanı, Norveç isə San Marinonu məğlub edib
oktyabr
C qrupu
22:45. Çexiya - Azərbaycan - 0:0
22:45. Almaniya - Şimali İrlandiya - 2:0
Qollar: Draksler, 13 (1:0), Xedira, 17 (2:0)
22:45. Norveç - San Marino - 4:1
Qollar: Simonkini, 12-avtoqol (1:0), Stefanelli, 55 (1:1), Diomande, 77 (2:1), Samuelsen, 82 (3:1), Kinq, 84 (4:1)
1. | Almaniya | 3 | 3 | 0 | 0 | 8:0 | 9 |
2. | Azərbaycan | 3 | 2 | 1 | 0 | 2:0 | 7 |
3. | Şimali İrlandiya | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:2 | 4 |
4. | Norveç | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:5 | 3 |
5. | Çexiya | 3 | 0 | 2 | 1 | 0:3 | 2 |
6. | San Marino | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:9 | 0 |
E qrupu
20:00. Qazaxıstan - Rumıniya - 0:0
22:45. Danimarka - Monteneqro - 0:1
Qol: Beçiray, 32
22:45. Polşa - Ermənistan - 2:1
Qollar: Levandovski, 48 (1:0), Haroyan, 51 (1:1), Levandovski, 90+5 (2:1)
1. | Montenegro | 3 | 2 | 1 | 0 | 7:1 | 7 |
2. | Polşa | 3 | 2 | 1 | 0 | 7:5 | 7 |
3. | Rumıniya | 3 | 1 | 2 | 0 | 6:1 | 5 |
4. | Danimarka | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | 3 |
5. | Qazaxıstan | 3 | 0 | 2 | 1 | 2:7 | 2 |
6. | Ermənistan | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:8 | 0 |
F qrupu
22:45. Slovakiya - Şotlandiya - 3:0
Qollar: Mak, 18; 56, Nemeç, 68
22:45. Sloveniya - İngiltərə - 0:0
22:45. Litva - Malta - 2:0
Qollar: Çerniç, 76, Novikovas, 84-pen
1. | İngiltərə | 3 | 2 | 1 | 0 | 3:0 | 7 |
2. | Litva | 3 | 1 | 2 | 0 | 5:3 | 5 |
3. | Sloveniya | 3 | 1 | 2 | 0 | 3:2 | 5 |
4. | Şotlandiya | 3 | 1 | 1 | 1 | 6:5 | 4 |
5. | Slovakiya | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:2 | 3 |
6. | Malta |
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |