Avropa Liqasında III təsnifat mərhələsinin cütlükləri

03.08.2018 | 1285 dəfə oxunub

Liqa yolu

"Dinamo” (Minsk, Belarus) – "Zenit” (Rusiya)

UFA (Rusiya) – "Proqres” (Lüksemburq)

"Vitess” (Hollandiya) – "Bazel” (İsveçrə)

"Zarya” (Ukrayna) – "Braqa” (Portuqaliya)

"Mariupol” (Ukrayna) – "Bordo” (Fransa)

"Siqma” (Çexiya) – "Kayrat” (Qazaxıstan)

"Başakşehir” (Türkiyə) – "Bernli” (İngiltərə)

"Sevilya” (İspaniya) – "Jalgiris” (Litva)

"Leyptsiq” (Almaniya) – "Universitatya” (Rumıniya)

"Hapoel” (Hayfa, İsrail) – "Atalanta” (İtaliya)

"Pyunik” (Ermənistan) – "Makkabi” (Təl-Əviv, İsrail)

"Hibernian” (Şotlandiya) – Mölde (Norveç)

"Şturm” (Avsriya) – AEK (Kipr)

"Trençin” (Slovakiya) – "Feyenoord” (Hollandiya)

"Beşiktaş” (Türkiyə) – LASK (Avstriya)

"Apollon” (Kipr) – "Dinamo” (Brest, Belarus)

"Yagelloniya” (Polşa) – "Gent” (Belçika)

"Spartak” (Serbiya) – "Bröndbü” (Danimarka)

"Genk” (Belçika) – "Lex” (Polşa)

"Olimpiakos” (Yunanıstan) – Lütsern (İsveçrə)

"Sarsporq” (Norveç) – "Rieka” (Xorvatiya)

"Reyncers” ("Şotlandiya”) – "Maribor” (Sloveniya)

"Norşellann” (Danimarka) – "Partizan” (Serbiya)

"Slovan” (Slovakiya) – "Rapid” (Avstriya) 

"Hayduk” (Xorvatiya) – "Styaua” (Rumıniya)

MOİK (Bolqarıstan) – "Kopenhagen” (Danimarka)


Çempionlar yolu

"Ludoqorets” (Bolqarıstan) – "Zrinski” (Bosniya və Herseqovina)

"Legiya” (Polşa) – "Düdelanj” (Lüksemburq)

"Alaşkert” (Ermənistan) – ÇFR (Rumıniya)

"Olimpiya” (Sloveniya) – HİK (Finlandiya)

"Şerif” (Moldova) – "Valyur” (İslandiya)

"Kork Siti” (İrlandiya) – "Rusenborq” (Norveç)

"Spartak” (Latviya) – "Suduva” (Litva)

TNS (Uels) – Müdtyullann (Danimarka)

"Hapoel” (Beer-Şeva, İsrail) – APOEL (Kipr)

"Torpedo” (Gürcüstan) – "Kukesi” (Albaniya)


3-cü təsnifat mərhələsinin oyunları avqustun 9-da və 16-da keçiriləcək.



Şərh yazılmayıb
ŞƏRH YAZ
Adınız *  
E-mail    
Təhlükəsizlik kodu    
Kodu daxil edin *  



Çox oxunan xəbərlər
Son xəbərlər

10.12.2019

15:39  "Traktor"da növbəti istefa - "Önümüzü kəsirlər"

12:41  "Qarabağ" - "Düdelanj görüşü - mətbuat konfranslarının vaxtları açıqlandı

09.12.2019

11:32  Günün oyunlarına necə baxaq? - TV AFİŞA

08.12.2019

16:28  "Sabah" - "Neftçi" - HEYƏTLƏR

14:31  "Sumqayıt" - "Qəbələ" - HEYƏTLƏR

14:30  "Zirə" - "Səbail" - HEYƏTLƏR

13:12  Günün oyunlarına necə baxaq? - TV AFİŞA

11:59  Beqoviçlə bağlı yeni iddia - digər Premyer Liqa klubuna keçir?

07.12.2019

23:14  "Montpelie" - PSJ - 1:3 VİDEO

19:15  "Real" - "Espanyol" - 2:0 VİDEO

12:31  Günün oyunlarına necə baxaq? - TV AFİŞA

08:13  "Qarabağ" - "Keşlə" - FOTOLENT

06.12.2019

20:54  "Qarabağ" yenə xal itirdi - YENİLƏNİB

18:46  "Qarabağ" - "Keşlə" -HEYƏTLƏR

   
  O Q H M T-f X
1. Qarabağ 14 9 4 1 24-7 30  
2. Keşlə 14 6 5 2 18-12 23  
3. Neftçi 13 6 4 3 20-11 22  
4. Sumqayıt 13 5 2 6 17-19 17  
5. Zirə 13 3 5 5 14-21 14  
6. Sabah 13 3 4 6 14-16 13  
7. Səbail 13 3 3 7 9-20 12  
8. Qəbələ 13 3 3 7 13-23 12  
08.12Sabah ---Neftçi
08.12Zirə ---Səbail
08.12Sumqayıt ---Qəbələ
06.12Qarabağ 2-2Keşlə
01.02Zirə -Sabah
01.02Neftçi -Sumqayıt
02.02Səbail -Qarabağ
02.02Qəbələ -Keşlə