Almaniya millisinin də heyəti açıqlanıb
Almaniya millisinin AÇ-2020-nin seçmə mərhələsində iyunun 8-də Belarus və 11-də Estoniya ilə qarşılaşacağı oyunlar üçün heyəti açıqlanıb.
Stadium.Az xəbər verir ki, bu barədə Almaniya Futbol Federasiyasının rəsmi saytı məlumat yayıb. Yığmanın baş məşqçisi Yoahim Löv 22 futbolçuya dəvət göndərib. "Barselona"nın qapıçısı Mark-Andre ter Ştegen və "Real"ın yarımmüdafiəçisi Toni Kroos isə milliyə çağırılmayıb:
Qapıçılar: Bernd Leno (Arsenal), Manuel Noyer (Bayern), Kevin Trapp (Ayntraxt);
Müdafiəçilər: Mattias Ginter (Borussiya M), Marsel Halstenberq, Lukas Klosterman (hər ikisi Leipziq), Yonas Hektor (Köln), Tilo Kerer (PSJ), Niko Şulz (Borussiya D), Niklas Ştark (Herta), Niklas Süle (Bayern), Jonatan Tah (Bayer);
Yarımmüdafiəçilər: Yuliyan Brandt, Kay Haverts (Bayer), Yuliyan Draksler (PSJ), Leon Qoretska, Yozua Kimmih (hər üçün Bayern), İlkay Gündoğan (Mançester Siti);
Hücumçular: Timo Verner (Leipzig), Leroy Sane (Mançester Siti), Marko Roys (Borussiya D), Serj Qnabri (Bayern).
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |