Çempionlar Liqasında 8 oyuna hakim təyinatları

01.10.2019 | 1808 dəfə oxunub

Çempionlar Liqasının qrup mərhələsinin sabah keçiriləcək 8 oyunu üçün hakim təyinatları açıqlanıb. Stadium.Az xəbər verir ki, matçlar aşağıda adları qeyd olunan hakimlərə həvalə olunub:

1 oktyabr

"Real" - "Brügge"
Hakimlər
: Georgi Kabakov, Martin Marqaritov, Diyan Valkov, Stanislav Todorov (hamısı Bolqarıstan)

"Atalanta" - "Şaxtyor" (Donetsk)
Hakimlər:
 Tobias Stieler, Mayk Pikel, Kristian Qittelmann, Marko Frits (hamısı Almaniya)

"Qalatasaray" - PSJ
Hakimlər
: Szumon Marçiniak, Pavel Sokolniçki, Tomas Kistkieviç, Tomas Musial (hamısı Polşa)

"Srvena Zvezda" - "Olimpiakos"
Hakimlər:
 Benoit Bastien, Hiçam Zakrani, Frederik Haquette, Amauru Delerue (hamısı Fransa)

"Tottenhem" - "Bavariya"
Hakimlər
: Klement Turpin, Nikolas Danos, Kuril Qrinqore, Frank Şneyder (hamısı (Fransa)

"Mançester Siti" - "Dinamo" (Zaqreb)
Hakimlə:
 Serdar Gözübüyük, Karles Şaap, Yan de Vries, Kevin Blom (hamısı Hollandiya)

"Lokomotiv" - "Atletiko"
Hakimlər:
 Orel Qrinfels, Roi Hasan, İdan Yarkonu, Roi Reinşeyber (hamısı İsrail)

"Yuventus" - "Bayer"
Hakimlər:
 Villiam Kollum, Fransis Konnor, David Makkey, Nikolas Valş (hamısı Şotlandiya)



Şərh yazılmayıb
ŞƏRH YAZ
Adınız *  
E-mail    
Təhlükəsizlik kodu    
Kodu daxil edin *  



Çox oxunan xəbərlər
Son xəbərlər

03.07.2020

01:53  "Real" - "Xetafe" - 1:0 VİDEO

02.07.2020

02:05  "Spal" - "Milan" - 2:2 VİDEO

01.07.2020

15:22  Günün oyunlarına necə baxaq? - TV AFİŞA

01:20  "Torino" - "Latsio" - 1:2 VİDEO

30.06.2020

14:14  Günün oyunlarına necə baxaq? - TV AFİŞA

29.06.2020

13:07  Günün oyunlarına necə baxaq? - TV AFİŞA

02:04  "Parma" - "İnter" - 1:2 VİDEO

02:00  "Espanyol" - "Real" - 0:1 VİDEO

28.06.2020

22:01  "Lester" - "Çelsi" - 0:1 VİDEO

21:55  "Milan" - "Roma" - 2:0 VİDEO

15:37  Günün oyunlarına necə baxaq? - TV AFİŞA

27.06.2020

16:29  Günün oyunlarına necə baxaq? - TV AFİŞA

26.06.2020

   
  O Q H M T-f X
1. Qarabağ 20 13 6 1 34-7 45  
2. Neftçi 20 10 7 3 34-14 37  
3. Keşlə 20 8 6 6 27-21 30  
4. Zirə 20 6 5 9 25-37 23  
5. Sumqayıt 20 6 5 9 24-31 23  
6. Sabah 20 5 6 9 19-27 21  
7. Səbail 20 5 5 10 16-30 20  
8. Qəbələ 20 5 4 11 15-35 19  
21.06Zirə ---Neftçi
21.06Sabah ---Keşlə
21.06Qarabağ ---Qəbələ
21.06Sumqayıt ---Səbail
21.06Qarabağ -Qəbələ
21.06Sumqayıt -Səbail
21.06Zirə -Neftçi
21.06Sabah -Keşlə