Avropa Liqasının 1/16 final mərhələsinin püşkü atılıb
UEFA Avropa Liqasının 1/16 final mərhələsinin püşkü atılıb. Stadium.Az oyunlarının təqvimi təqdime dir:
1/16 final mərhələsi
İlk oyunlar
18 fevral
21:55. “Volfsberq” (Avstriya) – “Tottenhem” (İngiltərə)
21:55. “Dinamo” (Kiyev, Ukrayna) – “Brügge” (Belçika)
21:55. “Real Sosyedad” (İspaniya) – “Mançester Yuneyted” (İngiltərə)
21:55. “Srvena Zvezda” (Serbiya) – “Milan” (İtaliya)
21:55. “Slaviya” (Praqa, Çexiya) – “Lester” (İngiltərə)
21:55. “Braqa” (Portuqaliya) – “Roma” (İtaliya)
21:55. “Krasnodar” (Rusiya) – “Dinamo” (Zaqreb, Xorvatiya)
21:55. “Yanq Boyz” (İsveçrə) – “Bayer” (Almaniya)
21:55. “Olimpiakos” (Yunanıstan) – PSV (Niderland)
00:00. “Benfika” (Portuqaliya) – “Arsenal” (İngiltərə)
00:00. “Antverpen” (Belçika) – “Reyncers” (Şotlandiya)
00:00. “Zaltsburq” (Avstriya) – “Vilyarreal” (İspaniya)
00:00. “Molde” (Norveç) – “Hoffenhaym” (Almaniya)
00:00. “Qranada” (İspaniya) – “Napoli” (İtaliya)
00:00. “Makkabi” (Təl-Əviv, İsrail) – “Şaxtyor” (Donetsk, Ukrayna)
00:00. “Lill” (Fransa) – “Ayaks” (Niderland)
Cavab oyunları
24 fevral
21:00. “Tottenhem” (İngiltərə) – “Volfsberq” (Avstriya)
25 fevral
21:55. “Arsenal” (İngiltərə) – “Benfika” (Portuqaliya)
21:55. “Reyncers” (Şotlandiya) – “Antverpen” (Belçika)
21:55. “Vilyarreal” (İspaniya) – “Zaltsburq” (Avstriya)
21:55. “Hoffenhaym” (Almaniya) – “Molde” (Norveç)
21:55. “Napoli” (İtaliya) – “Qranada” (İspaniya)
21:55. “Şaxtyor” (Donetsk, Ukrayna) – “Makkabi” (Təl-Əviv, İsrail)
21:55. “Lill” (Fransa) – “Ayaks” (Niderland)
00:00. “Brügge” (Belçika) – “Dinamo” (Kiyev, Ukrayna)
00:00. “Mançester Yuneyted” (İngiltərə) – “Real Sosyedad” (İspaniya)
00:00. “Milan” (İtaliya) – “Srvena Zvezda” (Serbiya)
00:00. “Lester” (İngiltərə) – “Slaviya” (Praqa, Çexiya)
00:00. “Roma” (İtaliya) – “Braqa” (Portuqaliya)
00:00. “Dinamo” (Zaqreb, Xorvatiya) – “Krasnodar” (Rusiya)
00:00. “Bayer” (Almaniya) – “Yanq Boyz” (İsveçrə)
00:00. PSV (Niderland) – “Olimpiakos” (Yunanıstan)
Qeyd: İlk oyunlar 2021-ci il fevralın 18-də, cavab görüşləri isə 24-25 fevralda baş tutacaq.
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |