"Qarabağ" Avropa Liqasına bu heyətlə gedir

05.09.2019 | 995 dəfə oxunub

Avropa Liqasının qrup mərhələsində çıxış edəcək “Qarabağ” iştirak ərizəsini UEFA-ya təqdim edib.

Stadium.az xəbər verir ki, siyahıda 23 futbolçu var.

Qapıçılar: 1. Asmir Beqoviç, 12. Şahruddin Məhəmmədəliyev, 13. Vaqner da Silva;

Müdafiəçilər: 3. Ailton Silva, 4. Rahil Məmmədov, 5. Maksim Medvedev, 14. Rəşad Sadıqov, 23. Faysal Rerras, 55. Bədavi Hüseynov, 30. Abbas Hüseynov;

Yarımmüdafiəçilər: 2. Qara Qarayev, 6. Simeon Slavçev, 7. Araz Abdullayev, 8. Miçel, 9. Xayme Romero, 10. Dani Kintana, 17. Abdullah Zubir, 18. İsmayıl İbrahimli, 19. Filip Ozobiç, 20. Riçard Almeyda, 21. Hacıağa Hacılı; Hücumçular: 11. Mahir Emreli, 99. Maqaye Qeye;

Baş məşqçi: Qurban Qurbanov.

B siyahı: Məmməd Hüseynov, Toral Bayramov, Musa Qurbanlı.

"Qarabağ", "Sevilya" (İspaniya), APOEL (Kipr) və "Düdelanj" (Lüksemburq) klubları A qrupunda qərarlaşıb. Ağdam təmsilçisi ilk matçını sentyabrın 19-u Bakıda "Sevilya"ya qarşı keçirəcək.



Şərh yazılmayıb
ŞƏRH YAZ
Adınız *  
E-mail    
Təhlükəsizlik kodu    
Kodu daxil edin *  



Çox oxunan xəbərlər
Son xəbərlər

22.11.2019

14:15  "Son illər Azərbaycan kimi zəif rəqib görməmişdim" - Slovakiyalı veteran futbolçu

08:53  "Qarabağ" Sumqayıt səfərində - Yenilənir

21.11.2019

20.11.2019

19.11.2019

23:05  Slovakiya - Azərbaycan -HEYƏTLƏR

18.11.2019

20:52  "İmarət" Ağdamda - FOTOLENT

15:50  "Qarabağ" - "Düdelanj" - biletlər satışda

17.11.2019

04:05  İsrail - Polşa - 1:2 VİDEO

03:47  Almaniya - Belarus - 4:0 VİDEO

02:10  Rusiya - Belçika - 1:4 VİDEO

16.11.2019

20:31  Azərbaycan - Uels -HEYƏTLƏR

09:22  Uels millisinin məşqindən FOTOLENT

02:56  İspaniya – Malta - 7:0 VİDEO

   
  O Q H M T-f X
1. Qarabağ 10 8 2 0 19-2 26  
2. Neftçi 10 5 3 2 15-8 18  
3. Keşlə 10 4 4 1 11-5 16  
4. Səbail 10 3 2 5 8-14 11  
5. Sumqayıt 10 3 2 5 11-15 11  
6. Sabah 10 2 4 4 10-11 10  
7. Zirə 10 2 4 4 10-16 10  
8. Qəbələ 10 1 3 6 6-19 6  
10.11Qarabağ ---Zirə
10.11Sabah ---Zirə
09.11Keşlə ---Neftçi
09.11Qəbələ ---Səbail
22.11Sumqayıt -Qarabağ
23.11Səbail -Sabah
24.11Neftçi -Qəbələ
24.11Zirə -Keşlə