Nigeriya millisinin DÇ-2018 üçün yekun heyəti
Nigeriya millisinin Rusiyada keçiriləcək dünya çempionatı üçün yekun heyəti açıqlanıb.
Stadium.Az xəbər verir ki, 23 nəfərlik siyahıya aşağıdakı futbolçuların adları daxil edilib:
Qapıçılar: İkeçukvu (“Enimba”), Uzoho (“Deportivo”), Akpeyn (“Çippa Yunayted”)
Müdafiəçilər: Şeku (“Bursaspor”), Ebyuehi (“ADO Den Haaq”), Eçidcile (“Serkl Brügge”), İdovu (“Amkar”), Avazyem (“Nant”), Trost-Ekonq (“Bursaspor”), Baloqun (“Maynts”), Omeruo (“Kasımpaşa”)
Yarımmüdafiəçilər: Obi Mikel (“Tyantszin Teda”), Onazi (“Trabzonspor”), Ndidi (“Lester”), Etebo (“Las-Palmas”), Oqu (“Hapoel”), Coel Obi (“Torino”)
Hücumçular: Musa, İheanaço (hər ikisi “Lester”), İqalo (“Çançun Yatay”), Ayuobi (“Arsenal”), Mozes (“Çelsi”), Nvankvo (“Krotone”)
Qeyd edək ki, Nigeriya yığması mundialda Argentina, Xorvatiya və İslandiya ilə D qrupunda mübarizə aparacaq.
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |