"Rubin"in futbolçusu Azərbaycan yığmasında

14.04.2011 | 3710 dəfə oxunub

rn Bu gün Bakı şəhərində 17 yaşadək rnfutbolçulardan ibarət Azərbaycan yığmasının təlim-məşq toplanışı rnbaşlayıb. Stadium.az xəbər verir ki, komandaımızın hazırlıq prosesi rnaprelin 22-dək davam edəcək.
rn
rn  
rn
rn Toplanışa dəvət olunan futbolçuların siyahısını diqqətinizə çatdırırıq:
rn
rn  
rn
rn Ramin Şirinov – «Qarabağ»
rn
rn Emil Həşimov – «Qarabağ»
rn
rn Kənan Manafov – «Neftçi»
rn
rn Sadiq Quliyev – «Qəbələ»
rn
rn Əyyub Əliyev – «Neftçi»
rn
rn Coşqun Diniyev – «İnter»
rn
rn Şirməhəmməd Məmmədov – «Qəbələ»
rn
rn Elvin Camalov – «Qəbələ»
rn
rn İsmayıl İsmayılov – «Maşuk-KMV» (Pyatiqorsk, Rusiya)
rn
rn Kamran Abdullazadə – «Xəzər Lənkəran»
rn
rn Vəkil Talıbov – «Akademiya-Konopleva» (Tolyatti, Rusiya)
rn
rn Seyran Məmmədov – «Torpedo» (Moskva, Rusiya)
rn
rn Qurbanəli Əliyev – «İnter»
rn
rn Adil Nağıyev – «İnter»
rn
rn David Qarayev – «Stoliça» (Moskva, Rusiya)
rn
rn Polad Mirzəzadə – «Bakı»
rn
rn Şamil Camaləddinov – «Rubin» (Kazan, Rusiya)
rn
rn Fuad İslamzadə – «İnter»
rn
rn Orxan Əliyev – «Elektroavtomatik» (Stavropol, Rusiya)
rn
rn Ruslan Nəsirli – «Maşuk-KMV» (Pyatiqorsk, Rusiya)
rn
rn Ruslan Abdullayev – «Torpedo» (Moskva, Rusiya)
rn
rn Ələkbər Bayramov – «Sokol» (Saratov, Rusiya)
rn
rn Nurlan Şiriyev – «Rostov» (Rostov, Rusiya)
rn
rn Dieqo Adilov – «Torpedo» (Moskva, Rusiya)
rn
rn Rüstəm Əsgərov – «Tekstilşik» (İvanovo, Rusiya)



Şərh yazılmayıb
ŞƏRH YAZ
Adınız *  
E-mail    
Təhlükəsizlik kodu    
Kodu daxil edin *  



Çox oxunan xəbərlər
Son xəbərlər

12.03.2024

24.07.2023

22.07.2023

21.07.2023

20.07.2023

19.07.2023

18.07.2023

17.07.2023

16.07.2023

15.07.2023

   
  O Q H M T-f X
1. Neftçi 28 18 5 5 47-25 59  
2. Qarabağ 28 16 9 3 64-18 57  
3. Sumqayıt 28 10 9 9 30-31 39  
4. Zirə 28 8 14 6 28-28 38  
5. Sabah 28 7 8 13 28-39 29  
6. Keşlə 28 5 11 12 25-40 26  
7. Qəbələ 28 5 11 12 23-44 26  
8. Səbail 28 5 9 14 21-42 24  
08.05Səbail ---Neftçi
08.05Keşlə ---Sumqayıt
09.05Zirə ---Qəbələ
09.05Sabah ---Qarabağ
14.05Sumqayıt -Neftçi
14.05Qarabağ -Keşlə
14.05Qəbələ -Sabah
14.05Zirə -Səbail