I Divizionda 10-cu turun təyinatları
Futbol üzrə Azərbaycan I Divizionunda 10-cu turun təyinaları açıqlanıb:
15 noyabr (cümə)
“Energetik” – “Turan-T”
Hakim-inspektor: Rəhman Tağıyev
Yaşar Məmmədzadə adına Mingəçevir şəhər stadionu
16 noyabr (şənbə)
“Şuşa” – “Şəmkir”
Hakim-inspektor: Əmir Zamanov
“Şəfa” stadionu, 4-cü meydança
“Şahdağ” – “Karvan”
Hakim-inspektor: Rufulla Kərimov
Şövkət Orduxanov adına Qusar şəhər stadionu
“Lokomotiv” – “Kəpəz”
Hakim-inspektor: Adil Ələsgərov
“Bakı” FK-nın təlim-məşq bazasının stadionu
“Neftçala” – “Mil-Muğan”
Hakim-inspektor: Arif Ağayev
Nəriman Nərimanov adına Neftçala şəhər stadionu
17 noyabr (bazar)
“Ağsu” – “Qaradağ Lökbatan”
Hakim-inspektor: Zöhrab Qədiyev
Ağsu şəhər stadionu
MOİK – “Araz Naxçıvan”
Hakim-inspektor: Aydın Gözəlov
“Bakı” FK-nın təlim-məşq bazasının stadionu
“Bakılı” – “Göyəzən”
Hakim-inspektor: Tofiq Şükürov
Zirə qəsəbə Olimpiya İdman Kompleksinin stadionu
Bütün oyunlar saat 14:00-da başlanır.
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |