Premyer Liqa: VII turun bütün təyinatları

26.09.2014 | 3012 dəfə oxunub

Həftəsonu Premyer Liqamızda VII turun oyunları keçiriləcək. Stadium.Az xəbər verir ki, növbəti turda baş tutacaq oyunlar üçün bütün təyinatlar açıqlanıb.



27 sentyabr (şənbə)
Premyer Liqa, VII tur


“Neftçi” – “Qarabağ”
Hakimlər: Orxan Məmmədov, Elman Musayev, Knyaz Əmiraslanov, Ramiz Məhərrəmov
AFFA nümayəndəsi: Ramiz Abdullayev
Hakim-inspektor: Məlik Həsənov
İsmət Qayıbov adına Bakıxanov qəsəbə stadionu, 16:00

AZAL – “İnter”
Hakimlər: Elvin Əsgərov, Nahid Əliyev, Rza Məmmədov, Mahir Məmmədov
AFFA nümayəndəsi: Sakin Məmmədzadə
Hakim-inspektor: Asim Xudiyev
“AZAL Arena”, 17:00

“Bakı” – “Araz Naxçıvan”
Hakimlər: İnqilab Məmmədov, Munis Abdullayev, İsgəndər Əliyev, Teymur Fərhadov
AFFA nümayəndəsi: Vaqif Davudov
Hakim-inspektor: Gülağa Cabarov
“Bakı” FK-nın təlim-məşq bazasının stadionu, 16:00



28 sentyabr (bazar)
Premyer Liqa, VII tur


“Qəbələ” – “Xəzər Lənkəran”
Hakimlər: Ömər Paşayev, Mehman Mahmudov, Elşən Acalov, Ramil Əhmədov
AFFA nümayəndəsi: Əsgər Əmirəliyev
Hakim-inspektor: Xaqani Məmmədov
Qəbələ şəhər stadionu, 19:00

“Simurq” – “Sumqayıt”
Hakimlər: Ramil Diniyev, Azər Əsgərov, Rəvan Həmzəzadə, Sərxan İsmayılov
AFFA nümayəndəsi: Mübariz Hüseynov
Hakim-inspektor: Akif Məmmədov
Zaqatala şəhər stadionu, 18:00

27 sentyabr (şənbə)

“Neftçi” – “Qarabağ”
Hakimlər: Orxan Məmmədov, Elman Musayev, Knyaz Əmiraslanov, Ramiz Məhərrəmov
AFFA nümayəndəsi: Ramiz Abdullayev
Hakim-inspektor: Məlik Həsənov
İsmət Qayıbov adına Bakıxanov qəsəbə stadionu, 16:00

AZAL – “İnter”
Hakimlər: Elvin Əsgərov, Nahid Əliyev, Rza Məmmədov, Mahir Məmmədov
AFFA nümayəndəsi: Sakin Məmmədzadə
Hakim-inspektor: Asim Xudiyev
“AZAL Arena”, 17:00 

“Bakı” – “Araz Naxçıvan”
Hakimlər: İnqilab Məmmədov, Munis Abdullayev, İsgəndər Əliyev, Teymur Fərhadov
AFFA nümayəndəsi: Vaqif Davudov
Hakim-inspektor: Gülağa Cabarov
“Bakı” FK-nın təlim-məşq bazasının stadionu, 16:00

28 sentyabr (bazar)

“Qəbələ” – “Xəzər Lənkəran”
Hakimlər: Ömər Paşayev, Mehman Mahmudov, Elşən Acalov, Ramil Əhmədov
AFFA nümayəndəsi: Əsgər Əmirəliyev
Hakim-inspektor: Xaqani Məmmədov
Qəbələ şəhər stadionu, 19:00

“Simurq” – “Sumqayıt”
Hakimlər: Ramil Diniyev, Azər Əsgərov, Rəvan Həmzəzadə, Sərxan İsmayılov
AFFA nümayəndəsi: Mübariz Hüseynov
Hakim-inspektor: Akif Məmmədov
Zaqatala şəhər stadionu, 18:00

- See more at: http://www.pfl.az/news/3477#sthash.tE5rykCG.dpuf

27 sentyabr (şənbə)

“Neftçi” – “Qarabağ”
Hakimlər: Orxan Məmmədov, Elman Musayev, Knyaz Əmiraslanov, Ramiz Məhərrəmov
AFFA nümayəndəsi: Ramiz Abdullayev
Hakim-inspektor: Məlik Həsənov
İsmət Qayıbov adına Bakıxanov qəsəbə stadionu, 16:00

AZAL – “İnter”
Hakimlər: Elvin Əsgərov, Nahid Əliyev, Rza Məmmədov, Mahir Məmmədov
AFFA nümayəndəsi: Sakin Məmmədzadə
Hakim-inspektor: Asim Xudiyev
“AZAL Arena”, 17:00 

“Bakı” – “Araz Naxçıvan”
Hakimlər: İnqilab Məmmədov, Munis Abdullayev, İsgəndər Əliyev, Teymur Fərhadov
AFFA nümayəndəsi: Vaqif Davudov
Hakim-inspektor: Gülağa Cabarov
“Bakı” FK-nın təlim-məşq bazasının stadionu, 16:00

28 sentyabr (bazar)

“Qəbələ” – “Xəzər Lənkəran”
Hakimlər: Ömər Paşayev, Mehman Mahmudov, Elşən Acalov, Ramil Əhmədov
AFFA nümayəndəsi: Əsgər Əmirəliyev
Hakim-inspektor: Xaqani Məmmədov
Qəbələ şəhər stadionu, 19:00

“Simurq” – “Sumqayıt”
Hakimlər: Ramil Diniyev, Azər Əsgərov, Rəvan Həmzəzadə, Sərxan İsmayılov
AFFA nümayəndəsi: Mübariz Hüseynov
Hakim-inspektor: Akif Məmmədov
Zaqatala şəhər stadionu, 18:00

- See more at: http://www.pfl.az/news/3477#sthash.tE5rykCG.dpuf



Şərh yazılmayıb
ŞƏRH YAZ
Adınız *  
E-mail    
Təhlükəsizlik kodu    
Kodu daxil edin *  



Çox oxunan xəbərlər
Son xəbərlər

12.03.2024

24.07.2023

22.07.2023

21.07.2023

20.07.2023

19.07.2023

18.07.2023

17.07.2023

16.07.2023

15.07.2023

   
  O Q H M T-f X
1. Neftçi 28 18 5 5 47-25 59  
2. Qarabağ 28 16 9 3 64-18 57  
3. Sumqayıt 28 10 9 9 30-31 39  
4. Zirə 28 8 14 6 28-28 38  
5. Sabah 28 7 8 13 28-39 29  
6. Keşlə 28 5 11 12 25-40 26  
7. Qəbələ 28 5 11 12 23-44 26  
8. Səbail 28 5 9 14 21-42 24  
08.05Səbail ---Neftçi
08.05Keşlə ---Sumqayıt
09.05Zirə ---Qəbələ
09.05Sabah ---Qarabağ
14.05Sumqayıt -Neftçi
14.05Qarabağ -Keşlə
14.05Qəbələ -Sabah
14.05Zirə -Səbail