Liqalarla bağlı görüşlər keçiriləcək
8–13 iyun tarixlərində Uşaq və Gənclər üzrə Yarışların Təşkili şöbəsi 2015-16-ci il mövsümü üzrə U-10, U-11, Atena U-12, Coca-Cola U-13 və U-14 Liqalarının təşkilinə hazırlıq məqsədilə regionlarda komanda nümayəndələri ilə görüşlər keçirəcək. Stadium.Az görüşlərin vaxtlarını diqqətinizə çatdırır:
08.06.2015 11:00 Bakı AFFA-nın inzibati binası
08.06.2015 16:00 Sumqayıt "Kapital Bank Arena"
09.06.2015 10:00 Quba Quba Olimpiya İdman Kompleksi
09.06.2015 16:00 Ağsu Ağsu şəhər stadionu
10.06.2015 10:00 Qəbələ Qəbələ şəhər stadionu
10.06.2015 15:00 Mingəçevir Mingəçevir şəhər stadionu
11.06.2015 11:00 Şəmkir Şəmkir Olimpiya İdman Kompleksi
11.06.2015 14:00 Gəncə Gəncə şəhər stadionu
12.06.2015 11:00 İmişli İmişli şəhər stadionu
12.06.2015 17:00 Cəlilabad Cəlilabad Olimpiya İdman Kompleksi
13.06.2015 11:00 Lənkəran Lənkəran şəhər UGİM-in stadionu
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |