I Divizionda 4-cü turun təyinatları

28.09.2011 | 5746 dəfə oxunub

Futbol üzrə I Divizion komandaları arasında keçirilən Azərbaycan çempionatının IV turuna təyinatlar açıqlanıb:

01 oktyabr (şənbə)

"Qaradağ Lökbatan" - "Bakılı"
Hakimlər: Fariz Yusifov, Aleksandr Musatkin, Zeynal Zeynalov, Camaləddin Hacıyev
Hakim-inspektor: Abbas Hüseynov
Tofiq İsmayılov adına Suraxanı qəsəbə stadionu

"Göyəzən" - "Karvan"
Hakimlər: Tahir Əhmədov, Rauf Məmmədov, Səbuhi Əmrahov, Hümmət Məmmədov
Hakim-inspektor: Şakir Əmrahov
Qazax şəhər stadionu

"Muğan" - "Şuşa"
Hakimlər: Ramiz Məhərrəmov, Vasif Məmmədov, Mirzə Fərzəliyev, Vurğun Talıbov
Hakim-inspektor: Qabil Nərimanov
Nəriman Nərimanov adına Neftçala şəhər stadionu

02 oktyabr (bazar)

"Şəmkir" - "Neftçala"
Hakimlər: Anar Niyazov, İftixar Qəniyev, Şakir Quliyev, Anar Hyedərov
Hakim-inspektor: Abdulla Məmmədov
Şəmkir Olimpiya İdman Kompleksinin stadionu

MOİK - MKT "Araz"
Hakimlər: Feyzulla Feyzullayev, Yuliya Larionova, Gülyana Güvəndiyeva, Emil Müsadiq
Hakim-inspektor: Hafiz Əliyev
"Ədliyyə" stadionu

"Lokomotiv" - "Şahdağ"
Hakimlər: Samir Hüseynov, Rəşad Abbasov, Amil Qasımov, Taleh Məmmədov
Hakim-inspektor: Vahid Quliyev
"Bakı" futbol klubunun təlim-məşq bazasının stadionu

03 oktyabr (bazar ertəsi)

"Tərəqqi" - "Həkəri"

Hakimlər: Anar Göyçayski, Akif Əmirəli, Elşən Məmmədov, Ziya Nəsirov
Hakim-inspektor: Aydın Gözəlov
Gəncə şəhər stadionu

Bütün oyunlar saat 16:00-da başlanır.



Şərh yazılmayıb
ŞƏRH YAZ
Adınız *  
E-mail    
Təhlükəsizlik kodu    
Kodu daxil edin *  



Çox oxunan xəbərlər
Son xəbərlər

12.03.2024

24.07.2023

22.07.2023

21.07.2023

20.07.2023

19.07.2023

18.07.2023

17.07.2023

16.07.2023

15.07.2023

   
  O Q H M T-f X
1. Neftçi 28 18 5 5 47-25 59  
2. Qarabağ 28 16 9 3 64-18 57  
3. Sumqayıt 28 10 9 9 30-31 39  
4. Zirə 28 8 14 6 28-28 38  
5. Sabah 28 7 8 13 28-39 29  
6. Keşlə 28 5 11 12 25-40 26  
7. Qəbələ 28 5 11 12 23-44 26  
8. Səbail 28 5 9 14 21-42 24  
08.05Səbail ---Neftçi
08.05Keşlə ---Sumqayıt
09.05Zirə ---Qəbələ
09.05Sabah ---Qarabağ
14.05Sumqayıt -Neftçi
14.05Qarabağ -Keşlə
14.05Qəbələ -Sabah
14.05Zirə -Səbail