Çempionlar Liqası: "Qalatasaray" "Arsenal" və "Borussiya"ya rəqib oldu - YENİLƏNİB
Dünən keçirilən oyunlardan sonra UEFA Çempionlar Liqasında qrup mərhələsində iştirak edəcək bütün klubların adları müəyyənləşib. Stadium.Az xəbər verir ki, qrup mərhələsinin püşkatmasından əvvəl klubların hansı səbətdə yer alacağı açıqlanıb.
Püşkatma bu axşam Fransanın Monako şəhərində keçiriləcək və saat 20:45-də start götürəcək.
A rupu
“Atletiko” (Madrid, İspaniya
“Yuventus” (İtaliya)
“Olimpiakos” (Yunanıstan)
“Malmö” (İsveç)
B qrupu
"Real” (Madrid, İspaniya)
“Bazel” (İsveçrə)
“Liverpul” (İngiltərə)
“Ludoqorets” (Bolqarıstan)
C qrupu
“Benfika” (Portuqaliya)
“Zenit” (Rusiya)
“Bayer” (Leverkuzen, Almaniya)
“Monako” (Fransa)
D qrupu
“Arsenal” (İngiltərə)
“Borussiya” (Dortmund, Almaniya)
“Qalatasaray” (Türkiyə)
“Anderlext” (Belçika)
E qrupu
“Bavariya” (Almaniya)
“Mançester Siti” (İngiltərə)
MOİK (Rusiya)
“Roma” (İtaliya)
F qrupu
“Barselona” (İspaniya)
PSJ (Fransa)
“Ayaks” (Hollandiya)
APOEL (Kipr)
G qrupu
“Çelsi” (İngiltərə)
“Şalke” (Almaniya)
“Sportinq” (Portuqaliya)
“Maribor” (Sloveniya)
H qrupu
"Portu" (Portuqaliya)
“Şaxtyor” (Donetsk, Ukrayna)
“Atletik” (Bilbao, İspaniya)
BATE (Belarus)
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |