Rusiya – Uels - HEYƏTLƏR
Bir qədər sonra "Avro-2016"da Rusiya – Uels oyunu başlayacaq. Stadium.Az xəbər verir ki, milli komandalar meydana bu heyələ çıxacaqlar:
Rusiya: 1. İqor Akinfeyev (q), 3. İqor Smolnikov, 4. Sergey İqnaşeviç, 8. Denis Qluşakov, 9. Aleksandr Kokorin, 10. Fyodor Smolov, 11. Pavel Mamayev, 14. Vasili Berezutski (k), 15. Roman Şirokov, 22. Artyom Dzyuba, 23. Dmitri Kombarov
Ehtiyat oyunçular: 12. Yuri Lodıgin (q), 16. Gilyerme (q), 2. Roman Şişkin, 5. Roman Noyştader, 6. Aleksey Berezutski, 7. Artur Yusupov, 13. Aleksandr Qolovin, 17. Oleq Şatov, 18. Oleq İvanov, 19. Aleksandr Səmədov, 20. Dmitri Torbinski, 21. Georgi Şennikov
Uels: 1. Ueyn Hennessi, 2. Krin Qanter, 3. Neyl Teylor, 4. Ben Deyvis, 5. Ceyms Çester, 6. Eşli Uilyams (k), 7. Co Allen, 9. Hal Robson-Kanu, 10. Aron Remsi, 11. Qaret Beyl, 16. Co Ledli
Ehtiyat oyunçular: 8. Endi Kinq, 12. Oveyn Fon Uilyams, 13. Corc Uilyams, 14. Devid Eduards, 15. Cazz Riçards, 17. Devid Kotterill, 18. Sem Vouks, 19. Ceyms Kollins, 21. Denni Uard, 22. Devid Vuqan, 23. Saymon Çerç, 20. Conatan Uilyams
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |